Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz?

Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz?

Gönderim Beyanı: TV’de ve ‘gerçek’ Hayatta oynandığı gibi

Ne zaman Fox Mulder ve Alex Krycek Tunguska’ya gitti, Rusya, öğrendiler ki Ruslar başarılı bir aşı geliştirmişken, Sendika henüz bunu yapmamıştı.. Hem Mulder hem de Krycek, Purity ile enfekte olmuş ve aşı ile iyileşmiştir. Krycek geri döndü Amerika Birleşik Devletleri aşı yaptı ve sendikaya test ederek yardım etti. Marita Covarrubias.

Ne zaman Dana Scully yakalandı ve getirildi Antarktika, Bakımlı Adam Mulder’ın ölümünden birkaç dakika önce aşı geliştirme geçmişini açıkladı. Mulder’a Scully’nin hayatını kurtarmak için kullandığı bir şişe verdi. (X Dosyaları Filmi)

Federal Acil Durum Yönetim Ajansıveya FEMA, izin veren bir ajanstır. Beyaz Saray -e ulusal acil durum ilan edilmesi üzerine anayasal hükümeti askıya almak.

Haberlere göre, FEMA’dan Hanta virüsünün küçük bir salgınını yönetmesi için çağrıldı. Teksas. Bir binanın bombalanmasının ardından Dallas içinde 1998, Doktor Alvin Kurtzweil ima edilen FBI Özel ajan Fox Mulder FEMA’nın içerdiği virüsün dünya dışı menşei ve doktor, son bombalamanın ölen dört kişinin cesedini saklama çabası olduğunu iddia etti. itfaiyeciler ve Bir çocuk, FEMA’nın binada bulundurduğu geçici tıbbi karantina ofisinde.

Kurtzweil, uzaylıların yenidenkolonizasyon gezegenin Dünya, Devlet Başkanı Olağanüstü hal ilan edecekti, bu sırada tüm hükümet ve federal kurumlar FEMA’nın yetkisi altına girecekti. Kurtzweil, FEMA’dan “gizli hükümet” olarak bahsetti.

Dünyaya söylendiği gibi ‘Aşı’ artık dağıtıma hazırsa BİLİM koronavirüs tarihinin ardında, “roman” veya eski, bir yapısında bulunan mutasyon, muhtemelen bize getiriyor yıllık değişiklikler makyajında.

Soğuk algınlığı ve hatta Grip türleri gibi biz de onun saldırısına asla hazır değiliz, ancak bir şekilde şüpheli / tehlikeli ‘ilaç’ şirketleri tarafından 8 aylık bir araştırma ortaya koyuyor NE dünyanın insanları üzerine.

Komik olmamak ama 2020 ve onun olayları, özellikle de en son ortaya çıkan şaka MONOLİT, kapıları insan kuşkularına açtı KONSPIRACİLER

“Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 94

2. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 05:43:24

3. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler 05-12-2020 06:06:49

4. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım , emin – 440

5. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, linkedinde paylaştım , banu – 3

6. Çorum dan kimler var. Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? . Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 79

7. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. Selam sayfa yeminle güzel, saolun , Hasan – 444

8. Osmaniye dan kimler var. Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? . Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ziya – 262

9. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , Hasan – 436

10. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 363

11. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-12-2020 16:31:16

12. Manisa dan kimler var. Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? . Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 45

13. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 11-01-2021 19:13:05

14. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 226

15. Bu konu : ” Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? ” çok güzel. Selam sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım , banu – 480

16. Erzincan dan kimler var. Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? . Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 101

17. Ağrı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 08-02-2021 06:27:43

18. Mardin dan kimler var. Uzaylı Komploları ve FEMA’ya geçiş üzerine X-Files Anlatımını mı oynuyoruz? . Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 29

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link