Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı?

Yeni Dünya Düzeni’nin hileler çantasında kalan tek şey, uzaylıların istila etmesi (Project Blue Beam), uluslararası bir yayın yapması, dünya hükümetine güvenmemizi, Covid’e güvende olmamız ve tümüyle BLACK LIVES MATTER T’yi giyerken karbon emisyonlarını azaltmasıdır. -SHIRTS.

Bir sonraki aldatmaca, büyük olasılıkla “oraya bakın!” zorunlu dolandırıcı aşılar ve Büyük Sıfırlama için tuzak.

İşlerde sahte bir uzaylı istilası mı var? Şube Covidian tarikatının sağlam bir şekilde kurulmasıyla, sahne Sheeple’da koşmaya hazır görünüyor.

Kudüs Postası eski İsrail güvenlik şefi Haim Eshed’in ortaya çıkardı “Galaktik Federasyon” dan gelen uzaylıların ABD ve İsrail ile yıllardır temas halinde olduğunu, ancak insanlığın bunu bilmeye hazır olmadığını. Aldatmaca uyarısı: Sadece ABD ve İsrail ile mi iletişim kuruyorlar? Bu çok şey söylüyor.

r / komplo - Zorunlu Aşılardan Dikkatinizi Dağıtmak için Mavi Işın Psyop'u Uzaylı Projesi?

Blue Beam Projesi Tartışması

ABC’deki Lugenpresse aniden eski bir sırrı ortaya çıkardı ve şimdi UFO raporlarını araştıran Savunma Bakanlığı (DoD) programını kapattı. Basit bir Google araması, çeşitli şüpheli medya kaynaklarından daha fazla UFO kapsamını ortaya çıkarır.

Yaygın olarak izlenen “Unacknedged” belgeselinin yaratıcısı Dr. Steven Greer, aynı zamanda dünya dışı bir müdahaleyi (ETI) ve UFO anlatısını zorlayan lugenpresse’den endişe verici bir model fark ediyor. Greer, genellikle Project Blue Beam olarak adlandırılan bir ET yanlış bayrağı konusunda endişeli. Greer belgeselini Amazon’da izledim ve tamamen ikna edici olmasa da ilginç buldum.

Ben ET’ler konusunda şüpheliyim. Belki de 1947’nin hem UFO bilgisinin patlamasını hem de CIA’nın oluşumunu işaret etmesi sadece bir kopukluktu. Ancak bir Mavi Işın sahte bayrağı başka bir konudur. Winter Watch, bunu bir tahmin olarak değil, daha ziyade alışılmadık bir şey olması durumunda bir genel farkındalık çalışması olarak bildiriyor.

Yeni Yeraltı Düzeni’ni uygulamak için yeni çağ dinine evrensel bir inanç şarttır. Prensip olarak, uzay tabanlı lazer üreten uydular gezegenin dört köşesine her dilde ve lehçede eşzamanlı görüntüler yansıttığı için Blue Beam gökyüzünü bir film ekranı olarak kullanacaktı. Yeni dünya düzeninin dini yönüyle ilgilenir ve büyük ölçekte aldatma ve baştan çıkarmadır.

Kaynak: https://www.winterwatch.net/2020/12/alien-project-blue-beam-psyop-to-distract-from-mandatory-vaccines/

“Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı?” üzerine 16 yorum

1. Zonguldak dan kimler var. Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? . Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 478

2. Bu konu : ” Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 254

3. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-12-2020 21:59:36

4. Bu konu : ” Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 168

5. Bu konu : ” Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 126

6. Bu konu : ” Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle güzel, saolun , Aylin – 147

7. Bu konu : ” Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? ” çok güzel. Mrb sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 232

8. Bu konu : ” Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , Gürbüz – 344

9. Batman dan kimler var. Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 225

10. Bu konu : ” Uzaylı Projesi Blue Beam Psyop’u Zorunlu Aşılardan Dikkatini Dağıtacak mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok güzel, face de paylaştım , doruk – 319

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link