Kategoriler
Genel

Uzaylı varlığı ve medeniyeti hakkında düşünmek için biraz yiyecek

Dünyada, adalarının dışında var olan teknolojiyi hayal edemeyen uzak köyler var. Sentineli, Hint Okyanusu'ndaki Sentinel adalarında yaşıyor ve binlerce yıldır aynı izole yaşam koşullarında olduğuna inanılıyor. Hindistan Hükümeti, dış dünyayla temas kurma arzusu olmadığı için onları bırakmaya söz verdi. Birkaç kez temas kurulduğunda, Nöbetçiler sahildeki yabancıları hızla kenetlediler.

Eğer bir tane alıp onu Bill Gates'in oturma odasının ortasına koysaydınız, zihni patlardı. Başka bir dünya olurdu. Televizyon. Temiz, net mimari çizgilerle çevrilidir. Hiç görmediği renk paletleri. Eğer oraya taşınmış olsaydı, başka bir dünya gibi görünmek çok zor olmazdı.

Haliyle, “Uzaylılar” onları bilmemize gerek kalmadan var oluyor. Gizli kalmak istiyorlar. Onların toprakları var ve bizim de bizim.

Sentineli'nin, savunma ordusu tarafından, gökyüzünde bir uçak gördüklerinde muhtemelen UFO nişangahları gibi görünen birkaç uçuş yolu var. Hindistan Hükümeti, birinin çökmesi durumunda onları yeniden yönlendirmek istiyor. Hükümetleri, “hayatta kalabilecek insanlara ne olurdu? Sentineli'ye ne olurdu? Sadece bir şeylerini yaptıkları sürece onları yalnız bırakmak daha kolay olurdu … nasıl ateş yakacaklarını bile bilmiyorlar, bu yüzden bir karıştırmaya neden olmuyorlar. Bununla birlikte, ölmüşlerse, onları biraz daha yakından izleyeceğimize ve yapılması gerekiyorsa müdahale edeceğimize eminim. Onları atlatmak hiçbir şey olmaz, ama uzaktan yaşamayı seçiyoruz … onlar tehdit etmedikleri sürece.

Gelecekte insanları görebiliyordum … 2080 gibi (hala yerli kabileleri varsa) bu adamlardan birini sadece “aklını uçurmak” için seçecekler. Bazı gerçek Açlık Oyunları elit tipi gerçeklik şeyleri gösteriyor.

Antarktika'da olanlar hakkında her zaman bir komplo vardır. Antarktika'da süper sınırlı insanlara izin var. Ancak bir deniz subayı ve kaşif olan Amiral Byrd'ın 1928'de Antarktika'yı keşfetmek için yola çıkmasından bu yana bir soru var. Buzda bir delikten geçtiğini ve bir şehirde olduğunu söyledi. Buna Agartha denir. (İçi boş toprak)

“Onları yalnız bırakıyoruz, bizi yalnız bırakıyorlar” türü anlaşılabilir. Bazı hükümetler bunları bilir ve sınırlı temasları vardır. Ama her seferinde bir ara …. “bizi kontrol ediyorlar”. Gökyüzü uçuyor. Genellikle askeri alanlarda görülürler. Füzeleri ele geçirdikleri söyleniyor. Ya kötüye uğraşmadığımızdan emin olursa ya da müdahale ederlerse?

Yine de bizi sevmiyorlar. İnsan ırkının 2080'de olduğu gibi bizi Açlık Oyunları eğlencesinden kaçırmazlardı. Bizi bilim amaçlı toplarlardı. Tüm kaçırma vakalarının, yüksek teknoloji laboratuarının ortasına, sizin anlayamayacağınız şeylerin içine yerleştirilmiş gibi geldiği. Anlamadığınız mimari. Hiç görmediğiniz teknoloji. Otherworldly ….

İnsan ırkı, temel bilgimizin dışında gerçekten var olana kadar kol uzunluğunda tutulan gerçekten yerli bir ırk mı?

“Uzaylı varlığı ve medeniyeti hakkında düşünmek için biraz yiyecek” için 40 yanıt

Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 27-03-2020 20:38:19

Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, saolun 28-03-2020 04:45:37

Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-03-2020 07:47:09

Samsun merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-03-2020 19:27:59

Malatya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 31-03-2020 05:45:14

Karabük merkezden ben gaye. Selam web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 07-04-2020 21:06:55

Bartın merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 12-04-2020 10:51:37

Afyon merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 23-04-2020 04:59:49

Bayburt merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, twitter da paylaştım 24-04-2020 10:57:47

Isparta merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-05-2020 09:28:29

Ağrı merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 17:07:11

Nevşehir merkezden ben ali. Selam herkese web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:58:54

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-06-2020 12:08:29

Sakarya merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-06-2020 01:45:15

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-07-2020 05:56:33

ziya için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir