Merhaba tenekeci kardeşlerim, mutlu haftasonları! Tavşan deliğinden aşağı inmek ve belgesel izlemekten hoşlanıyorsanız, benimkini bir öneri olarak sunabilir miyim? Bunları bir araya getirmek ve çok – biliyorum – çirkin “komplo teorim” için sahip olduğum kanıtları bir araya getirmek için çok zaman harcadım ve aynı fikirde olmayabilirsiniz ama umarım, yapmazsanız en azından yapabilirsiniz. Dünyanın küçük köşesinden ve geleceğinden hepinizle görüşlerimi paylaşabilmek için koyduğum sıkı çalışmayı takdir ediyorum. İsa’nın İkinci Gelişi veya Blue Beam Projesi – NASA’nın Sahte Uzaylı İstilası mı? Neden “insanlığın bildiği en ölümcül virüsün” yaşı, aynı zamanda Uzaylıların ortaya çıkmaya karar verdiği zamandır; ve neden Eski Fırtınadan Önce Sakin ABD Başkanı Darth Trader Donald Trump veya Thanos – Capitol’ün STORMING’inin arkasındaki ve STORMY Daniels’ın altındaki adam tarafından imzalanan Coronavirus Yardım Yasası, hükümetin ilkini serbest bırakması için 180 günlük bir geri sayım içeriyordu? UFO raporu, Stormy Daniels hikayesinin ilk kırılmasından tam olarak 180 hafta sonra gelecek olan bir günde Kamuya açıklanıyor. Size sormama izin verin, UFO’lar çağında ve Uzay Gücü, Warp Speed ​​Operasyonunun ürünü olduğu için çok ölümcül sayılan bir hastalığın tedavisi, soğuk algınlığı olmadığından emin olmak için bir test yapmanız mı gerekiyor? Yoksa başka bir şey mi? Bazıları Canavarın İşareti’nin bir Nazi Siyonist Komplosu olduğunu mu söylüyor? Veya uzaylı derebeylerimiz ve Galaktik Uzaylılar Federasyonu tarafından yönetilen Uzaylı Deneyi mi? Bu yangınların arkasında onların “uzay lazerleri” mi var? Kulağa çılgınca geliyor biliyorum ama sanırım öyle; ve eğer kanıtımı size sunmama izin verirseniz – sanırım siz de vereceksiniz; ve eğer yapmazsan; en azından umarım belgesellerimi merak uyandıran, eğlenceli ve tamamen çılgın olmayan bulursunuz. R3TURN Videolarımda çok fazla Gematria kullanıyorum; ne olduğunu bilmiyorsan diğer videoma bak”Medyada Gematria ve Numeroloji” Gematria’yı açıklamak zor; ama sadece “bilinen”lerin kullandığı bir alfanümerik kodu koyun, videolarımda çok daha fazla geçiyorum; örneğin: Geçenlerde Haberlerde eski slipknot davulcusu Joey Jordison’ın ölümü.. slipknot “Gematria, the öldürücü isim” veya “The Heretic Anthem” adında bir şarkısı olan bir grup, “the heretic marşı”nın sözleri “if sen 555 o zaman ben 666” Joey Jordison TAM 555 aylıkken ölecekti.. 666 sence kim? Videomun kapanışında Ruth Bader Ginsburg, Amy Coney Barrett, Trump’ın fedakarlığı ile 47 sayısı arasındaki ilişki hakkında konuşarak bitireceğim; bugün – benim haberim olmadan, Ruth Bader Ginsburg’un ölümünden tam 47 hafta sonra – Amy Coney Barrett, Indiana’lı okul öğrencilerinin zorunlu aşılarının iptali için savaşma taleplerini reddettiği için yeniden manşetlere çıkacaktı.

21 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar aramızda ama onlar.. ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 372

2. Bu konu : ” Uzaylılar aramızda ama onlar.. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 220

3. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

5. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, sağolun

6. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 14-08-2021 16:47:41

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar aramızda ama onlar.. ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 113

8. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Şırnak dan kimler var. Uzaylılar aramızda ama onlar.. . Selam bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler , Aylin – 464

10. Bu konu : ” Uzaylılar aramızda ama onlar.. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 1

11. Antalya dan kimler var. Uzaylılar aramızda ama onlar.. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 346

12. Selam herkese paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Uzaylılar aramızda ama onlar.. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 292

14. Merhabalar paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Uzaylılar aramızda ama onlar.. ” çok güzel. Mrb web siten cidden mükemmel, tebrikler , – 227

16. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Uzaylılar aramızda ama onlar.. . Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 454

17. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım

18. Diyarbakır dan kimler var. Uzaylılar aramızda ama onlar.. . Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 195

19. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-09-2021 12:44:34

Write A Comment