Geçen yıl hükümet, UFO’lar hakkında bilgi yayınladı ve son on yılda, görülme sayısı önemli ölçüde arttı. Pek çok insan uzaylıların dünya ile temas kurmasının hiçbir yolu olmadığını ve eğer insanlar olsaydı bunu bilirlerdi; ancak, uzay yolculuğunu geliştiren ve diğer yaşam formlarıyla birlikte başka bir gezegeni ziyaret eden ilk uygarlığın, çok fazla şüphe uyandırmadan çevresine uyum sağlayacak kadar akıllı olacağına inanıyorum. Hatta bazıları uzaylıların var olmadığını bile söyleyebilir, ama bence bu, sadece bir gezegen olsa bile, orada başka bir şeyin olduğu inancından bile daha çılgınca. Yalnız olmamızın bir yolu yok ve uzaylılar günlük hayatlarımızda aramızda bile yürüyebilir.

Author

14 Comments

1. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Uzaylılar Aramızda Yürüyor . Mrb web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 487

2. Kütahya dan kimler var. Uzaylılar Aramızda Yürüyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 293

3. Ağrı dan kimler var. Uzaylılar Aramızda Yürüyor . Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ali – 467

4. Muğla merkezden ben emin. Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-01-2021 04:49:40

5. Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Uzaylılar Aramızda Yürüyor ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , – 7

7. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 09-02-2021 03:11:22

8. Artvin dan kimler var. Uzaylılar Aramızda Yürüyor . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 44

9. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım

10. Bu konu : ” Uzaylılar Aramızda Yürüyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 205

11. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

12. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, teşekkürler

13. Isparta merkezden ben Aylin. Selam sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 08-04-2021 00:22:07

14. İstanbul dan kimler var. Uzaylılar Aramızda Yürüyor . Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 276

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link