Geçenlerde bir rüyamda evimin dışındaki bir kargaşadan uyandığımı gördüm ve dışarı çıkıyorum ve bir karga var yukarı bakıyorum ve neredeyse Van Gogh tablosuna benzeyen ışıklar var ama birçoğu var o zaman bu varlığın nerede göründüğünü bilmiyorum sokak teknik olarak gri bir uzaylı ama bir çeşit giysi içinde bir papa ya da kral ne giyer derseniz biraz şişmandı ve tek yapabildiğim huzursuzca hıçkıra hıçkıra hıçkıra hıçkıra ağlamak ve ona sarılırken sarılmak bana verdi tepki yok ifade yok kendi kendime düşündüm bu yaptığım yabancı bir şey olmalı ve muhtemelen sınırları aşıyorum çünkü ondan kontrol edilemez bir aşk hissettim ve sonunda barışacağımızı hissettim. İçinde yetiştirilme tarzımla dine çok karşıyım ve tüm dinlerin küçük farklılıklarla temelde aynı şey olmalarına ve kilisenin bu rahiplerin çocuklardan faydalanmasına ve onları başka bir yere taşımasına nasıl izin verdiğine ve benim çok karşı olduğum zararı verdikten sonra onları başka bir yere taşımasına karşıyım. organize din ama son zamanlarda ufolar ve uzaylıların bizi hayatta bu kadar ileri götüren şey olduğunu ya da onların gerçek yaratıcılarımız olduğunu ve kıyamet gününün gerçek olduğunu, ancak cehennemin ele geçirildiği yerden gelen ateşle değil, cehennemden gelen ateşle olduğunu hissettim. gökyüzü ve nihayetinde medeniyeti kendi kendini yok eden hükümetlerden kurtarıyor. Hükümetlerimizin ne yaptıkları konusunda gerçekten bir söz hakkımız yok, istediklerini hiçbir sonuç olmadan yapıyorlar ve bu dünyayı bir milyon yok edebilecek şeylere sahipler ve bir gün uzaylılar gelip bunu onlardan alacak. En azından hükümetlerimizin neden onları bilmemizi istemediklerini mantıklı bulmayı seviyorum. Hükümetlerin canı cehenneme.

29 Comments

1. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 258

2. Manisa dan kimler var. Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. . Selam herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 235

3. Sinop dan kimler var. Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 339

4. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 15

5. İstanbul merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, saolun 14-06-2021 00:34:26

6. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Selam web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 155

7. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 78

9. Çankırı dan kimler var. Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 453

10. Kastamonu merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, saolun 04-07-2021 03:59:04

11. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 170

12. Çankırı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 10-07-2021 02:30:01

13. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 341

14. Elazığ merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun 18-07-2021 10:58:16

15. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 24

16. Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 62

18. Slm sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

19. Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, teşekkürler , gaye – 172

21. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-08-2021 20:06:36

22. Mersin dan kimler var. Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. . Merhaba web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 48

23. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 01-09-2021 03:10:16

24. Bu konu : ” Uzaylılar bizim tanrılarımız ve “yargı” günü geliyor. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 177

25. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Kastamonu merkezden ben Emine. Merhaba siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-09-2021 20:35:26

27. Slm paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Write A Comment