Uzaylılar, dünya dışı yaşam vardır; aramızda yürümek. Muhtemelen yanınızda. Ve teorimi açıklamama izin verin.

Yani gezegen bulutsusu … orada. Hep öyleydi. İnsan gözü onu algılayamıyor.

Her şey ışıktan yapılmıştır. Dünyayı böyle “görüyoruz” ya da algılıyoruz. Boyutumuzda gerçekten sadece 2D olarak görüyoruz; ama biz onu sadece ışık yüzünden 3B olarak algılıyoruz. Sonsuz sayıda boyutla; yukarı çıktığınız her biri, aşağıdaki resimde görüyorsunuz (5B 4B’de görür, ancak 5B olarak algılanır vb.)

Şimdi, işin ilginçleştiği yer burası. İnsan gözü, ışık spektrumunun yalnızca 0,000035’ini algılayabilir.

Her şey ışıktan yapılmıştır. Bu yüzden algılayamadığımız pek çok ışık türü vardır. bize karşı kullanılan araçlar, yaşam formları, gaz formları.

Aramızda yürüyen ve çok uzun zamandır bizi deney olarak kullanan yaşam formları var.

Sadece algılayamıyoruz.

This Post Has 5 Comments

1. mehmet

Bu konu : ” Uzaylılar, dünya dışı yaşam vardır; aramızda yürümek. Muhtemelen yanınızda. Ve teorimi açıklamama izin verin. ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 377

2. mehmet

Zonguldak dan kimler var. Uzaylılar, dünya dışı yaşam vardır; aramızda yürümek. Muhtemelen yanınızda. Ve teorimi açıklamama izin verin. . Merhaba siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 45

3. Anonim

Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten iyi, şukuladım

4. Gürbüz

Bu konu : ” Uzaylılar, dünya dışı yaşam vardır; aramızda yürümek. Muhtemelen yanınızda. Ve teorimi açıklamama izin verin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 117

5. doruk

Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten cidden güzel, tebrikler 07-04-2021 21:24:25

Bir cevap yazın