Uzaylılar Dünyayı Kontrol Ediyor: Sızan “Karasal Olmayan” Görevliler Listesi, Yeraltı Yabancı Türleri ve Daha Fazlası.

İstila edildik, dünya dışı varlıkların Amerika Birleşik Devletleri’nin ve tüm gezegenin kontrolünde olduğuna inanmamı sağlayan birkaç kanıt var, bu yüzden bir Birleşmiş Milletler ve onların üzerindeki egemenliklerini sağlamlaştırmak için inşa edilen küresel bir çerçeve var. insan türü.

NASA’dan Sızan “Karasal Olmayan” Görevliler Listesi

r / komplo - Yabancılar Dünyayı Kontrol Ediyor: Sızan

NASA’dan Sızan “Karasal Olmayan” Görevliler Listesi

Bilinmeyen dosya.

İngiliz bilgisayar korsanı Gary McKinnon, ABD Uzay Komutanlığı’nın gizli dosyalarını hackledi, karasal olmayan subaylarla ilgili “filodan filoya transferler” gibi bir dizi denizcilik terimini keşfetti. Dedi ki:

“Subayların isimlerinin bir listesini buldum … ‘Karasal Olmayan Memurlar’ başlığı altında. Bu küçük yeşil adamlar anlamına gelmiyor. Bence Dünya merkezli değil. Filodan filoya bir liste buldum. filo transferleri ‘ve gemi isimlerinin bir listesi. Onlara baktım. Onlar ABD Donanması gemileri değildi. Gördüklerim beni, gezegen dışında bir tür uzay gemisine sahip olduklarına inandırdı. “

Valiant Thor – Pentagon’daki Yabancı

1950’lerde Valiant Thor adında bir adam, savunma bakanı altında bir araya geldi, daha sonra Richard Nixon ve Dwight D. Eisenhower ile tanıştı. Tanıklara göre, Valiant Thor hastalığı, hastalığı ve yoksulluğu ortadan kaldırma ve insanlığın galaksiler arası topluluğa katılmasını sağlama görevindeydi. O zamanlar Eisenhower onun hakkında o kadar iyi hissediyordu ki, Pentagon’da üç yıl boyunca VIP statüsüne alındı. Üç yıllık süre boyunca, Valiant Thor insanlık için bir teklif üzerinde çalıştı, Eisenhower daha sonra teklifini reddetti, planı petrol şirketlerini, tıbbi bakım sistemini ve hapishane endüstriyel kompleksini yok ederdi. Bu ziyaret son derece belgelenmiştir.

1950’de Valiant Thor.

ABD Askeri Subayı Yeraltı Uzaylılarını Açıkladı

https://www.youtube.com/watch?v=v6I5Bc1Bq1E

ABD Askeri Subayı Yeraltı Uzaylılarını Açıkladı

Spektrumun Ötesinde – Yeraltı (Film)

https://www.youtube.com/watch?v=9CIGd4As3xA

Spektrumun Ötesinde – Yeraltı (Film)

“Uzaylılar Dünyayı Kontrol Ediyor: Sızan “Karasal Olmayan” Görevliler Listesi, Yeraltı Yabancı Türleri ve Daha Fazlası.” üzerine 9 yorum

1. Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 13:44:34

2. Denizli merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:58:33

3. Aydın merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:16

4. Bu konu : ” Uzaylılar Dünyayı Kontrol Ediyor: Sızan “Karasal Olmayan” Görevliler Listesi, Yeraltı Yabancı Türleri ve Daha Fazlası. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, saolun , ali – 449

Yorum yapın