Dünyadan. Sanırım yakında Uzaylılar sunulacak.

Dünya dinini ve hükümeti sürdürmenin yolu budur.

Kimse acayip Uzaylıları sorgulamayacak, dinler bile mesihlerinin geldiğini düşünecek.

Ve zaten şartlandırdığımız şeylere benzer görünecekler.

Author

31 Comments

1. Tokat dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , – 269

2. Van dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . Selamlar web siten inanki çok iyi, sağolun , Aylin – 250

3. Bu konu : ” Uzaylılar geliyor … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 96

4. selamun aleyküm siteniz vallaha güzel, şukuladım

5. Mersin dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 193

6. Bu konu : ” Uzaylılar geliyor … ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 40

7. Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” Uzaylılar geliyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 242

9. Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

10. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

11. Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

12. selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, tebrikler

13. Bu konu : ” Uzaylılar geliyor … ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran edici, sağolun , Aylin – 487

14. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 71

15. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

16. Malatya merkezden ben hatice. Selamlar siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler 12-06-2021 14:41:19

17. Kocaeli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 13-06-2021 00:01:45

18. Bu konu : ” Uzaylılar geliyor … ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 264

19. Selam sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

20. Sakarya dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . selam arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım , – 126

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar geliyor … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 374

22. Muğla dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 455

23. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler

24. Amasya dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 326

25. Bartın dan kimler var. Uzaylılar geliyor … . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 126

26. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 09:55:50

27. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım

29. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Uzaylılar geliyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 354

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link