Kaçırdıysam kusura bakmayın ama işte henüz görmediğim bir komplo…

Ya tüm orman yangınları, dünya dışı varlıkların buraya gelebilmesi için CO2 seviyelerini değiştirmek için (hava manipülasyonu veya doğrudan enerji silahları yoluyla) kasıtlı olarak başlatıldıysa? Belki de gezegenimizde hayatta kalabilmek için daha yüksek CO2 seviyelerine ihtiyaçları vardır.

Bununla birlikte, “hastalığı” olan ve hala hayatta kalan insanlarda O2 seviyelerinin çok düşük olduğuna dair bir şey gördüğümü hatırlıyorum. Belki de aşı, buna sahip olmayan Dünyalıların kanlarında düşük O2’ye sahip olmalarına ve iklim değişikliğinden kurtulmalarına izin vermenin bir yoludur.

“Geliş” filmini hatırlıyor musunuz? Biraz öyle, ama belki bizi etrafta tutmak istiyorlar.

52 Comments

1. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, saolun , doruk – 476

2. Malatya dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 449

3. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 201

4. Batman merkezden ben hatice. Merhaba sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım 07-08-2021 14:52:33

5. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 199

7. Erzincan dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 108

8. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inanki hayran edici, teraziye tıkladım 07-08-2021 15:02:14

9. Van merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 15:06:39

10. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 421

11. Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler 07-08-2021 15:11:44

12. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. Manisa dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Selam herkese web siten valla güzel, şukuladım , emin – 37

14. Bartın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, tebrikler 07-08-2021 15:13:54

15. Çanakkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 15:14:41

16. Van dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Mrb sayfan vallaha çok güzel, tebrikler , memo – 336

17. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Ardahan merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 07-08-2021 15:23:15

19. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan inan ki iyi, tebrikler 07-08-2021 15:24:26

20. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 52

21. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-08-2021 15:31:23

22. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 194

23. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 113

24. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , memo – 419

25. Selamlar web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 68

27. Selam sayfan gerçekten çok iyi, face de paylaştım

28. Karaman merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım 07-08-2021 17:34:34

29. Iğdır merkezden ben Emine. Selam siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 07-08-2021 18:48:44

30. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2021 19:35:59

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, şukuladım , elif yılmaz – 170

32. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, sağolun

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 218

34. Bartın merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 13-08-2021 13:39:46

35. Elazığ dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 198

36. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler , doruk – 265

37. Nevşehir dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 230

38. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

39. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

40. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Merhaba herkese paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 6

41. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 320

42. Trabzon merkezden ben banu. Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-08-2021 10:26:16

43. Eskişehir dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 181

44. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

45. Şırnak merkezden ben Emine. Mrb web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun 06-09-2021 00:58:23

46. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, saolun , ali – 136

47. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

48. Tokat dan kimler var. Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi . Slm sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 236

49. Bu konu : ” Uzaylılar için Dünya’nın Terraforme Edilmesi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ziya – 413

Write A Comment