Gönderim Açıklaması: Jerry Battles, binlerce yıldır insanlığı izlediklerini söyleyen uzaylılar tarafından kaçırıldı ve tüm bu zaman boyunca sadece küresel savaşlarda ve kendi türümüze yalanlarda başarıya ulaştığımız için çok hayal kırıklığına uğradı.

Author

8 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Uzaylılar İrlandalıya insanlığın dev bir asteroidi yok edeceğini söyledi . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , gaye – 478

2. Bu konu : ” Uzaylılar İrlandalıya insanlığın dev bir asteroidi yok edeceğini söyledi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 219

3. Bu konu : ” Uzaylılar İrlandalıya insanlığın dev bir asteroidi yok edeceğini söyledi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 96

4. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

5. Ardahan merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 26-03-2021 02:30:23

6. Bu konu : ” Uzaylılar İrlandalıya insanlığın dev bir asteroidi yok edeceğini söyledi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 495

7. elif yılmaz Reply

Selamlar siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Diyarbakır dan kimler var. Uzaylılar İrlandalıya insanlığın dev bir asteroidi yok edeceğini söyledi . merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 219

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link