Gündem 21 ve mavi kiriş projesinin farkındayım.

Ama … bence bu kasıtlı … gerçek olup olmadıklarını bilmemek. Çünkü gerçeklerse, onları görmek “yanlış bayrak” olayı değildir. Anlama? Yani gerçek mi?

Veya? Biri onlarla çalıştığını kabul ettiği için bir hükümet yetkilisi (kimin bunu iddia ettiğini unuttu)

Trump, bu konuda aşağı yukarı sözler söylüyor.

Ben anlamadım. Onun bir şaka olduğunu düşündüm. (Galaktik beslendi)

Gönderen … Uzman-Şerbet-7
[comments]

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Uzaylılar konusunda kafam karıştı ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, saolun , emin – 331

2. selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, teşekkürler

3. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım

5. Yozgat dan kimler var. Uzaylılar konusunda kafam karıştı . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 62

6. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 03:01:06

8. Bayburt dan kimler var. Uzaylılar konusunda kafam karıştı . Mrb sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 376

9. Bu konu : ” Uzaylılar konusunda kafam karıştı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , banu – 117

10. Ağrı dan kimler var. Uzaylılar konusunda kafam karıştı . Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , doruk – 322

11. Tunceli dan kimler var. Uzaylılar konusunda kafam karıştı . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 348

12. Tokat dan kimler var. Uzaylılar konusunda kafam karıştı . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 213

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link