uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı?

Meraklı bir “V” harfinin yerini alan ALL CAPS’ta isim oluşturan birçok müzik sanatçısını görüyorum. “Alvvays”, “CHVRCHES”, “PVRIS” ve “WVNDER” gibi. Orada kaç tane daha olduğunu kim bilebilir. Buna bir açıklama bulmaya çalıştım ve Google, böyle garip bir isim yaratabilecek olası sanatsal karara üç kez izin vermeksizin, bağlantıdan bahseden hiçbir şeyi listelemiyor gibi görünüyor.

Benim hipotezim, uzaylılar ya da İlluminati’nin, alçakgönüllü gençleri hipnoz denemesinde çekmeye çalışmasıdır. Bazı “şarkı” başlıklarının bir resmini ekledim. Bana dünya dışı bir şarkının adını tam olarak söyleyebilecek gibi geliyor, sanki onu saklamaya çalışıyorlarmış gibi.

kanıt

“uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı?” üzerine 61 yorum

1. İzmir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 18-05-2020 05:37:51

2. Uşak merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-05-2020 07:46:32

3. Siirt merkezden ben banu. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 21-05-2020 13:36:53

4. Amasya merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-06-2020 07:15:18

5. Balıkesir merkezden ben ali. Merhabalar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-07-2020 09:09:03

6. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 16:59:06

7. Tokat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-08-2020 09:54:57

8. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız inanki hayran edici, tebrikler 19-09-2020 17:33:17

9. Kocaeli merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-09-2020 17:53:33

10. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 14:24:40

11. Elazığ merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-10-2020 04:01:19

12. Şırnak merkezden ben doruk. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-11-2020 00:57:33

13. Eskişehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-11-2020 03:08:14

14. Karaman dan kimler var. uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? . Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 216

15. Bu konu : ” uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 63

16. Bu konu : ” uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 72

17. Bu konu : ” uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 58

18. Bu konu : ” uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler , memo – 154

19. Ordu dan kimler var. uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? . Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 57

20. Bu konu : ” uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ziya – 260

21. Kayseri dan kimler var. uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 413

22. Tokat dan kimler var. uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 486

23. Bu konu : ” uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 21

24. Bolu dan kimler var. uzaylılar mı yoksa İlluminati indie grupları mı? . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 290

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link