Kategoriler
Genel

Uzaylılar neden tespit edilmedi ve hiç tespit edilmeyecek *; bir açıklama

Orijinal düşüncelerim değil, biraz karışıyorum.

Her şeyden önce, Karanlık Orman Teorisi:

“Evren karanlık bir ormandır. Her uygarlık, bir hayalet gibi ağaçların arasından geçen, yolu tıkayan ve sessizce yürümeye çalışan dalları bir kenara iten silahlı bir avcıdır. Nefes almak bile dikkatle yapılır. Avcı dikkatli olmalı, çünkü ormanın her yerinde onun gibi gizli avcılar var. Başka bir hayat bulursa – başka bir avcı, melek veya şeytan, hassas bir bebek veya tosttering yaşlı bir adam, bir peri veya yarı tanrı – yapabileceği tek bir şey vardır: ateş açın ve ortadan kaldırın. Bu ormanda cehennem başkalarıdır. Kendi varlığını ortaya çıkaran herhangi bir yaşamın hızla ortadan kalkacağı ebedi bir tehdit. Bu kozmik medeniyetin resmi. Bu Fermi Paradoksunun açıklaması. ” Liu Cixin’in romanından bir alıntı Karanlık Orman, kitap 2 / Üç Vücut Sorunu üçleme

İkincisi, tek gereken bir Yukarıdakileri gerçekleştirmek ve üzerinde hareket etmek, keşfettiği her uygarlığı ortadan kaldırmak için medeniyet …

Ve herhangi bir uzaylı ırkı için teknolojik ilerlemenin hızını tahmin etmek imkansız olduğu için, teknolojide bir başlangıca sahip olmak şu anda üstün olan diğer uzaylı ırkı için bir başkasına göre bir garanti değildir; yine tek güvenli ve makul seçenek, yeni keşfedilen ırkın mümkün olduğunca çabuk imha edilmesidir.

Evren yaşamla dolu olabilir, ama sadece boynuzlarını çekecek ve radyo sessizliğini koruyacak kadar akıllı bir hayat; gerisi yakılan dünyalar, hayatta kalanlar tarafından öldürüldü – gerçekten paranoyak

EĞER iblisler ve düşmüş melekler var SONRA sahte uzaylı anlatımı, onları büyük bir teolojik tepki olmadan kamu bilincine tanıtmanın mükemmel bir yoludur.

“Uzaylılar neden tespit edilmedi ve hiç tespit edilmeyecek *; bir açıklama” için 10 yanıt

Bartın merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-06-2020 06:27:37

Erzurum merkezden ben ahmet. Slm siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:20:46

Ankara merkezden ben gaye. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-07-2020 23:41:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir