Rahatsız edici olmanın ötesinde bir web sitesine rastladıktan sonra. Ben, sadece meraktan, bu adamın göründüğü kadar deli olmadığı ihtimaline karşı diğer insanların fikirlerini bilmek isterim? Bunu gören başka biri var mı ??? Ayrıca şunu da eklemek isterim ki, bu adamın tamamen dışarı çıktığı anlar olmasına rağmen, yardım edemem ama nihayetinde burada tam olarak ne söylediğini görüp anlayamıyorum. Merak ettiğim, tüm son bulgulara rağmen nasıl böyle bir şeye nasıl daha fazla ilgi gösterilmedi ??? Duygularınızı bir kenara bırakın, o rahatlık alanından çıkın ve gerçekten ne dediğini düşünün ve size gösterdiği şeye daha da fazla bakın. Bana takılan bir şey vardı. Bunun hakkında konuşmaktan korkuyorum. Ben çok korkuyorum. Ama en çok korktuğum şey insanların ona bakması ve buradaki büyük resmi görmemesi. Bunları yeterince uzun süredir takip eden veya komplo dünyasında yeterince araştırma yapan / araştıran herkes için hissediyorum … işte o zaman, onun çıktığı kadar zor olmadığını görmeye başlayabilirsiniz. Bunu tartışmaya istekli olan herkesi lütfen iyice incelemeye davet ediyorum. Benimle görüşmek isteyen herkese şimdiden teşekkür ederim. Birisi??? Kimse??? işte burada….

gönderen … smileitssarah
[comments]

Author

75 Comments

1. Karabük merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 13:33:12

2. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Uşak merkezden ben Aylin. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 21-09-2020 19:23:12

4. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun

5. Muş merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 09:21:08

6. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:19:20

7. Kars merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 13:07:12

8. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, saolun 02-10-2020 13:07:22

9. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

11. Bingöl dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba siten cidden hayran edici, şukuladım , emin – 217

12. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha mükemmel, saolun , ziya – 216

13. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 318

14. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun

15. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam herkese sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 250

16. Zonguldak dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 133

17. Batman dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 357

18. Manisa dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 236

19. Adıyaman dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhabalar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 427

20. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 271

21. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 433

22. Mrb siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

23. Afyon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-11-2020 14:43:14

24. Çorum dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 30

25. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 63

26. Bolu dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 323

27. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 21-12-2020 09:35:53

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 484

29. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun , Emine – 157

30. Muğla dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler , ali – 291

31. Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-01-2021 02:21:47

32. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 80

33. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, teşekkürler

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 3

35. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 465

36. Muş merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-01-2021 13:46:36

37. Hatay dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 353

38. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 190

39. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 335

40. Kastamonu dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 314

41. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , – 289

42. Erzincan merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-02-2021 18:38:06

43. Denizli dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Slm sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 200

44. elif yılmaz Reply

Mrb web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 284

46. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, saolun

47. Niğde dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım , emin – 73

48. Erzincan dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selamın aleyküm web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 126

49. Bayburt dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 322

50. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 437

51. Edirne dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 373

52. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, teşekkürler , banu – 160

53. Bilecik merkezden ben mehmet. Selam web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-04-2021 00:41:15

54. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 272

56. Selam paylaşımınız cidden mükemmel, teşekkürler

57. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 223

58. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki güzel, saolun 07-05-2021 23:59:59

59. Iğdır dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selamın aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 310

60. Niğde dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 316

61. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 23:28:27

62. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

63. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, tebrikler 24-06-2021 04:48:58

64. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 267

65. Elazığ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 04-07-2021 10:40:46

66. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 7

68. Ordu dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 3

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 64

70. Yozgat merkezden ben ali. Selam web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-07-2021 06:18:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link