“Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ???

Rahatsız edici olmanın ötesinde bir web sitesine rastladıktan sonra. Ben, sadece meraktan, bu adamın göründüğü kadar deli olmadığı ihtimaline karşı diğer insanların fikirlerini bilmek isterim? Bunu gören başka biri var mı ??? Ayrıca şunu da eklemek isterim ki, bu adamın tamamen dışarı çıktığı anlar olmasına rağmen, yardım edemem ama nihayetinde burada tam olarak ne söylediğini görüp anlayamıyorum. Merak ettiğim, tüm son bulgulara rağmen nasıl böyle bir şeye nasıl daha fazla ilgi gösterilmedi ??? Duygularınızı bir kenara bırakın, o rahatlık alanından çıkın ve gerçekten ne dediğini düşünün ve size gösterdiği şeye daha da fazla bakın. Bana takılan bir şey vardı. Bunun hakkında konuşmaktan korkuyorum. Ben çok korkuyorum. Ama en çok korktuğum şey insanların ona bakması ve buradaki büyük resmi görmemesi. Bunları yeterince uzun süredir takip eden veya komplo dünyasında yeterince araştırma yapan / araştıran herkes için hissediyorum … işte o zaman, onun çıktığı kadar zor olmadığını görmeye başlayabilirsiniz. Bunu tartışmaya istekli olan herkesi lütfen iyice incelemeye davet ediyorum. Benimle görüşmek isteyen herkese şimdiden teşekkür ederim. Birisi??? Kimse??? işte burada….

gönderen … smileitssarah
[comments]

““Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ???” üzerine 46 yorum

1. Karabük merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 13:33:12

2. Muş merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 09:21:08

3. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:19:20

4. Kars merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 13:07:12

5. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, saolun 02-10-2020 13:07:22

6. Bingöl dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba siten cidden hayran edici, şukuladım , emin – 217

7. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha mükemmel, saolun , ziya – 216

8. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 318

9. Sakarya dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam herkese sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 250

10. Zonguldak dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 133

11. Batman dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 357

12. Manisa dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 236

13. Adıyaman dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhabalar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 427

14. Aydın dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 271

15. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 433

16. Afyon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-11-2020 14:43:14

17. Çorum dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 30

18. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 63

19. Bolu dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 323

20. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 21-12-2020 09:35:53

21. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 484

22. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun , Emine – 157

23. Muğla dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler , ali – 291

24. Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-01-2021 02:21:47

25. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 80

26. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 3

27. Tunceli dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 465

28. Muş merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-01-2021 13:46:36

29. Hatay dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 353

30. Burdur dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 190

31. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 335

32. Kastamonu dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 314

33. Bu konu : ” “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , – 289

34. Erzincan merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-02-2021 18:38:06

35. Denizli dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Slm sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 200

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link