“Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ???

Rahatsız edici olmanın ötesinde bir web sitesine rastladıktan sonra. Ben, sadece meraktan, bu adamın göründüğü kadar deli olmadığı ihtimaline karşı diğer insanların fikirlerini bilmek isterim? Bunu gören başka biri var mı ??? Ayrıca şunu da eklemek isterim ki, bu adamın tamamen dışarı çıktığı anlar olmasına rağmen, yardım edemem ama nihayetinde burada tam olarak ne söylediğini görüp anlayamıyorum. Merak ettiğim, tüm son bulgulara rağmen nasıl böyle bir şeye nasıl daha fazla ilgi gösterilmedi ??? Duygularınızı bir kenara bırakın, o rahatlık alanından çıkın ve gerçekten ne dediğini düşünün ve size gösterdiği şeye daha da fazla bakın. Bana takılan bir şey vardı. Bunun hakkında konuşmaktan korkuyorum. Ben çok korkuyorum. Ama en çok korktuğum şey insanların ona bakması ve buradaki büyük resmi görmemesi. Bunları yeterince uzun süredir takip eden veya komplo dünyasında yeterince araştırma yapan / araştıran herkes için hissediyorum … işte o zaman, onun çıktığı kadar zor olmadığını görmeye başlayabilirsiniz. Bunu tartışmaya istekli olan herkesi lütfen iyice incelemeye davet ediyorum. Benimle görüşmek isteyen herkese şimdiden teşekkür ederim. Birisi??? Kimse??? işte burada….

gönderen … smileitssarah
[comments]

““Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ???” üzerine 13 yorum

1. Karabük merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 13:33:12

2. Muş merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 09:21:08

3. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:19:20

4. Kars merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 13:07:12

5. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, saolun 02-10-2020 13:07:22

6. Bingöl dan kimler var. “Uzaylılar”, seçkinler ve pedolar arasındaki olası bağlantı ??? . Merhaba siten cidden hayran edici, şukuladım , emin – 217

Yorum yapın