Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı?

Odanızı dolduran parlak bir ışığa dair bir anınız varsa, o zaman muhtemelen felçli hissediyorsunuz ve sonra sanki “uyanıyormuş” gibi hissediyorsunuz ve her şey birden bire normale dönmüştü?

Kaçırılmış olabilirsiniz ve bu anılar sizden alınmıştır. Tony Rodriguez ve “20 ve geri” uzay programı hakkında biraz araştırma yapmanızı ve deneyiminiz hakkında kendi sonuçlarınızı çıkarmanızı ve paylaşmaktan çekinmeyin.

“Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı?” üzerine 55 yorum

1. Mersin merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 14:04:29

2. Kayseri merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 08:54:18

3. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 28-09-2020 22:30:15

4. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 11:41:41

5. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 21-10-2020 00:54:12

6. Giresun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, tebrikler 26-10-2020 18:48:44

7. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , mehmet – 168

8. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , – 284

9. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-11-2020 20:45:57

10. Trabzon dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Mrb paylaşımınız inanki güzel, linkedinde paylaştım , – 265

11. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım , – 185

12. Ağrı dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selam sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım , ahmet – 83

13. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, saolun , emin – 315

14. Batman dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , banu – 53

15. Bayburt dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 42

16. Şırnak dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 373

17. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 81

18. Osmaniye dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 42

19. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 35

20. Ankara dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 435

21. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 01-01-2021 21:07:18

22. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , Hasan – 327

23. Tekirdağ dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sağolun , Hasan – 248

24. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selam siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 295

25. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ali – 63

26. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 95

27. Hakkari merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 05-02-2021 21:02:10

28. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , – 16

29. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 242

30. Kahramanmaraş dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 403

31. Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-02-2021 14:14:06

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link