Odanızı dolduran parlak bir ışığa dair bir anınız varsa, o zaman muhtemelen felçli hissediyorsunuz ve sonra sanki “uyanıyormuş” gibi hissediyorsunuz ve her şey birden bire normale dönmüştü?

Kaçırılmış olabilirsiniz ve bu anılar sizden alınmıştır. Tony Rodriguez ve “20 ve geri” uzay programı hakkında biraz araştırma yapmanızı ve deneyiminiz hakkında kendi sonuçlarınızı çıkarmanızı ve paylaşmaktan çekinmeyin.

Author

76 Comments

1. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, teşekkürler

2. Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Mersin merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 14:04:29

4. Aksaray merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, tebrikler 14-08-2020 16:22:50

5. Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Adıyaman merkezden ben doruk. Selam sayfan cidden mükemmel, şukuladım 23-08-2020 04:32:57

7. Osmaniye merkezden ben banu. Slm sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler 26-08-2020 18:54:13

8. Kayseri merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 08:54:18

9. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız valla iyi, tebrikler 07-09-2020 08:50:03

10. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım

11. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 28-09-2020 22:30:15

13. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

15. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

16. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 11:41:41

17. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 21-10-2020 00:54:12

18. Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Giresun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, tebrikler 26-10-2020 18:48:44

20. Kilis merkezden ben ziya. Mrb siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 07-11-2020 13:41:50

21. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , mehmet – 168

22. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , – 284

23. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-11-2020 20:45:57

24. Trabzon dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Mrb paylaşımınız inanki güzel, linkedinde paylaştım , – 265

25. Kütahya merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, saolun 05-12-2020 14:39:18

26. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım , – 185

27. Ağrı dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selam sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım , ahmet – 83

28. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, saolun , emin – 315

29. Batman dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , banu – 53

30. Bayburt dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 42

31. Şırnak dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 373

32. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 81

33. Osmaniye dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 42

34. Kayseri merkezden ben ali. Mrb sayfa harbiden güzel, şukuladım 29-12-2020 22:10:33

35. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 35

36. Ankara dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 435

37. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 01-01-2021 21:07:18

38. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , Hasan – 327

39. Tekirdağ dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sağolun , Hasan – 248

40. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selam siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 295

41. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

42. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ali – 63

43. Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 95

45. Hakkari merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 05-02-2021 21:02:10

46. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , – 16

47. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 242

48. Kahramanmaraş dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 403

49. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

50. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-02-2021 14:14:06

51. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar sayfa yeminle çok güzel, saolun 24-02-2021 17:38:19

52. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun

53. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 290

54. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 03-03-2021 07:53:38

55. Amasya dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Selamlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 328

56. Kilis merkezden ben . Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 08-03-2021 19:45:26

57. Mardin dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 310

58. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden mükemmel, teşekkürler , banu – 425

59. Karabük dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 475

60. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, saolun , gaye – 380

61. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 15:40:03

62. Düzce merkezden ben emin. Slm sayfan valla çok güzel, tebrikler 03-04-2021 07:43:41

63. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, saolun

64. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 33

65. Gaziantep dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Merhaba herkese siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 233

66. Erzincan dan kimler var. Uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuk olarak bir anınız var mı? . Slm paylaşım yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 106

67. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2021 17:31:43

69. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

70. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link