Kaçırılan ya da ziyaret edilen insanların modern gün hikayelerinin hiçbirine asla ikna olmadım ve UFO manzaralarının sadece çok gizli bir sonraki nesil hava / uzay aracı olduğunu düşünüyorum. Eski uygarlıkların ziyaret edildiği teorilerine daha açığım ama çok ikna edici bir şey bulamadım. Beni kıçıma vuracak kanıtı olan var mı?

Author

33 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 404

2. Düzce dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Mrb sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 86

3. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler , memo – 435

4. Van merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun 04-04-2021 09:40:24

5. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, face de paylaştım , Emine – 422

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 51

7. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Muğla merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, face de paylaştım 14-04-2021 05:46:09

9. Zonguldak dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Selamlar web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 32

10. Bartın merkezden ben emin. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 22-04-2021 10:41:34

11. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , – 430

12. Rize dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 426

13. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 02-05-2021 00:10:46

14. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, şukuladım , mehmet – 26

15. Gümüşhane merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-05-2021 09:01:52

16. Konya merkezden ben . Selam herkese web siten inanki çok güzel, tebrikler 06-05-2021 22:42:42

17. Edirne dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım , emin – 175

18. Selamlar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

20. Balıkesir dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 439

21. Mersin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun 27-05-2021 09:41:25

22. Siirt dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ziya – 198

23. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 290

24. Hakkari dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Merhaba herkese web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 101

25. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , gaye – 289

26. Eskişehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-06-2021 10:40:06

27. Kars dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 278

28. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 100

29. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, sağolun 12-07-2021 06:01:46

30. Şırnak dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 72

31. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link