Kaçırılan ya da ziyaret edilen insanların modern gün hikayelerinin hiçbirine asla ikna olmadım ve UFO manzaralarının sadece çok gizli bir sonraki nesil hava / uzay aracı olduğunu düşünüyorum. Eski uygarlıkların ziyaret edildiği teorilerine daha açığım ama çok ikna edici bir şey bulamadım. Beni kıçıma vuracak kanıtı olan var mı?

Author

9 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 404

2. Düzce dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Mrb sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 86

3. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler , memo – 435

4. Van merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun 04-04-2021 09:40:24

5. Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, face de paylaştım , Emine – 422

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 51

7. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Muğla merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, face de paylaştım 14-04-2021 05:46:09

9. Zonguldak dan kimler var. Uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimize dair en ikna edici kanıt nedir? . Selamlar web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link