Siyasi tartışma için kimlik avı yapmadığımı belirtmek isterim. Ben şahsen Covid19 aşısını yaptırmadım çünkü test edildiğini hissediyorum. İyi pazarlama kampanyaları, iyi bilime eşit değildir. Ancak aşıların önemini anlıyorum ve aşı karşıtı değilim. Halkın içindeyken %100 maskeli kalıyorum çünkü kendi inançlarımdan bağımsız olarak başkalarına saygı duyuyorum.

Umarım bu ifade, söylediklerimi anlamanız için kendimi belirli siyasi bağlantılardan uzaklaştırmak için yeterlidir. BİRAZ ciddi anlamda. Biraz söylüyorum çünkü bu sadece hiçbir somut kanıtı olmayan bir düşünce deneyi. Neredeyse kesinlikle sadece benim hayal gücüm.

Şimdi bir an için köyünüzün dışındaki sisli kıyı şeridinde oturan bir Kızılderili hayal edin. Okyanusun üzerindeki sisin içinden yukarı ve aşağı sallanan parlak bir ışık görüyorsunuz. Işık yaklaştıkça, devasa battaniyeler tarafından suyun üzerine itilen muhteşem büyüklükteki ahşap bir tekneye bağlı olduğunu görüyorsunuz. Senin gibi adamları taşıyor ama tuhaf silahlar, giysiler ve dille. Garip gezginlerle ilk etkileşimden sonra, ister iyi etkileşimler olsun, ister daha acımasız etkileşimler olsun, kabileniz korkunç hastalıklara yakalanır. Halkınızın yarısı veya daha fazlası hiç yaşamadığınız hastalıklardan ölüyor. Garip gezginler gelene kadar asla var olmayan hastalıklar.

Son iki yılda dünyayı sarsan iki büyük haber aldık. Hiçbir yerden ortaya çıkan ve o kadar hızlı yayılan bir virüs, kara ölümü utandırdı ve kendi hükümetimiz, kendi hava sahamızda hava üstünlüğümüz olmadığını kabul etmek için öne çıktı. Her ikisinin de neredeyse aynı anda gerçekleşmesi biraz garip bir tesadüf mü? Hükümetimiz, bizim bilmediğimiz bilgileri bildiğinde, bazı şeyler hakkında cehaletten hoşlanır. Bu komplo değil, sadece iyi bir zeka. Ayrıca, covid aşısı, maskeler ve sosyal mesafe için halkla ilişkiler, şimdiye kadar tanık olduğum en kapsamlı ve her şeyi kapsayan pazarlamalardan biriydi.

Arabayı sürdüğüm şey, ya hükümet bizim ET yaşamıyla temasa geçtiğimizi ya da geldiğimizi bilseydi ve bizi bilinen ET patojenlerine karşı aşılamış olsaydı? Belki bir uyarı aldılar? Belki de bu patojenleri geçmişte keşfetmişler ve aşıları ilkel olarak yapmışlardır? Belki bir ET virüsünün kazara yayılmasıydı?

Tüm bunların kulağa aptalca geldiğini biliyorum ve kesinlikle sadece varsayım. Ancak nedense bunu yayınlama gereği duydum. İşte burada. Eğer bir şey olursa, güzel bir hikaye olur.

r/komplo - Uzaylılar ve Aşılar - Düşünce Deneyi

Görüntü Alındı: https://www.deseret.com/opinion/2021/1/4/22213895/harvard-alien-garbage-covid-vaccine-plan-trump-administration

41 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler , ali – 140

2. Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 113

3. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Tunceli dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun , emin – 225

5. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

6. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-06-2021 06:11:06

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 456

8. Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. Slm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 486

9. Sakarya dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 288

10. Hatay dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Selamlar web siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 161

11. Ardahan dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, sağolun , – 383

12. Afyon dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 366

13. Bitlis dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım , – 184

14. Merhaba herkese siten valla mükemmel, face de paylaştım

15. Van merkezden ben Emine. Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-06-2021 03:19:15

16. Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 292

17. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 29-06-2021 17:29:17

18. Sinop dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Merhaba sayfan inan ki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 98

19. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım 03-07-2021 23:23:30

20. Hakkari merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 04-07-2021 06:28:48

21. Muğla dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Merhaba web siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 194

22. Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, saolun , ali – 403

23. Ankara dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . selam arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, tebrikler , ahmet – 277

24. Amasya dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Selam herkese siteniz yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 138

25. Trabzon dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Mrb paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 72

26. Bolu dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 81

27. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

28. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

29. Çankırı merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, saolun 09-08-2021 01:24:15

30. Konya merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız valla iyi, teşekkürler 10-08-2021 14:11:57

31. Şanlıurfa merkezden ben . Selamlar sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun 12-08-2021 19:25:26

32. Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 122

33. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

34. Bingöl merkezden ben memo. Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-09-2021 14:54:05

35. Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha çok güzel, sağolun , mehmet – 374

36. Burdur merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan yeminle iyi, face de paylaştım 10-09-2021 22:44:26

37. Tokat dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 108

38. Bu konu : ” Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 117

39. Bilecik dan kimler var. Uzaylılar ve Aşılar – Düşünce Deneyi . Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , – 19

Write A Comment