Uzayda seyahat edebilen bir zanaat yaratacak kadar zeki bir tür. Ama karanlık olduğunda gezinemez mi? Ayrıca bu gelişmiş tür, temas kurmak veya görülmek istemez. Ama karanlıktan korktuğu için geceleri bu göz kamaştırıcı ışıkları açarlar. Ayrıca, warp sürücüsü devreye girmeden ve onları güneş sistemimizden uçurmadan önce tamamen aptalca modellerde uçmayı severler. Bu gelişmiş yaratıklar, bu gezegendeki en zeki varlıkları, onları inceleyebilmeleri ve zayıflıklarını bulup yok edebilmeleri için kaçırmayı gerçekten seviyorlar. Bizimkinden çok daha gelişmiş ve muhtemelen daha verimli silahlar kullanmaya gerek yok. Billy Bob earl ve Utah’ta 6 inek hakkında daha fazla araştırma yapılması gerekiyor. MSN bu gezegendeki herkesin beynini neredeyse yıkadı. Ama ileri bir tür bize bunu yapamazdı. Yani muhtemelen proganada’yı biz icat ettik. Kimsenin daha iyisini yapmasına imkan yok. Sağ?

…headward16 tarafından gönderildi
[comments]

Author

42 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Çorum merkezden ben memo. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 05-07-2021 09:16:14

3. Nevşehir dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, saolun , ali – 112

4. elif yılmaz Reply

Slm siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Bursa merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-07-2021 22:44:07

6. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 482

7. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 10:58:42

8. Selamlar sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

9. Yozgat dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 237

10. Karaman dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım , – 28

11. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 07-07-2021 13:13:57

12. Kayseri merkezden ben ali. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım 09-07-2021 03:41:15

13. Niğde dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Slm paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun , Emine – 27

14. Amasya dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 311

15. Konya merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 11-07-2021 07:30:59

16. Kocaeli merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 11-07-2021 12:20:44

17. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 3

19. Amasya merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 15-07-2021 08:32:47

20. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 222

21. Kırşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 17-07-2021 21:31:21

22. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

23. Slm sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 293

25. Slm web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 471

27. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-07-2021 18:52:57

28. Bayburt merkezden ben . Merhaba siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 02-08-2021 06:08:40

29. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Slm sayfan vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 98

30. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, saolun , Aylin – 420

31. Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , gaye – 274

33. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 114

34. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun 01-09-2021 21:15:12

35. Merhaba herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

36. Amasya dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 239

37. Bu konu : ” Uzaylılar ve ışıklar. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 277

38. Uşak dan kimler var. Uzaylılar ve ışıklar. . Selamlar web siteniz cidden mükemmel, teşekkürler , Aylin – 297

Write A Comment