Bunu yapmadan önce. Ana medya bize ne düşüneceğimizi söylüyorsa ve bizi teori gibi sulandırıyorsa. Yayınlandığı ve tekrar gerçekleştiğinin kanıtı daha güçlü olmalı, daha zayıf değil çünkü bir msm kaynağı.

İlk bildiğim 5 yıl önce Kimmel’deydi.

https://youtu.be/EYzRY2XpLBk

Umarım bu video kendi adına konuşur. Kimmel ona ufoları sorar ve ilk başta bir şakayla sorudan kaçarak kaçar. Ama sıkıştırıldığında bir çeşit mağaraya dönüşüyor ve şaka yollu bir şekilde bizim üzerimizde sıkı bir kontrole sahip olduklarını söylüyor.

Kimmel daha sonra insanların onun ifadelerini okuyacağına dikkat çekiyor. Bunun önemli olduğunu hissediyorum çünkü kasıtlı olarak birçok yalancı işareti verdiğine inanıyorum. Kapalı gözler, zorla ifade ve başını sallama, ses tonu bile stresli görünüyor.

Bunun benim için her zaman havalı ve güçlü olduğunu düşünmüşümdür, ancak Obama’nın 3 ay önce colbert ile yaptığı ayrı videoyu gördüğümde güzelleşti.

https://youtu.be/V-Q8MFjlQ2Y

Videonun 9:26’sına atla

Yani burada biraz fazla eşzamanlı hale geliyor. Obama, Colbert’e tekrar baskı yaptı ve yine aynı cevabı veriyor. Aynı tür yüz ifadeleri. Bildiğini söylüyor ve üzgünüm ama sana söyleyemem.

Colbert, hayır diyeceğiniz hiçbir şey olmadığına dikkat çekiyor.

Şimdi bunun benim için gerçekten ilginç ve tesadüfi hale geldiği nokta, Colbert ile yapılan bu röportajın, isreali uzay şefinin galaktik federasyon hakkında ortaya çıktığı hafta içinde çıkması.

İkinci röportajda Obama ayrıca, roswell’in insanların bugün neler olduğunu söylediklerine bir damla kova olduğunu ve devam edip buna inanabileceğinizi söylüyor.

Bu nedenle ifşa sürecinde olduğumuza inanıyorum. Bunların hükümetler arasında koordine edilmiş planlı sızıntılar olduğu. Uzaylıların burada olduğuna ve burada olduğuna inanıyorum

Ayrıca. Val Valient Thor galaktik bir federasyondan bahsetmişti. Ve “Venüs’ten” idi. Ama şimdi Venüs’ün yaşam belirtileri gösterdiğini biliyoruz ve val onların yüzeyde yaşamadıklarını söyledi.

Google valiant thor’a valiant olursanız, elde edeceğiniz tek şey böcek sonuçlarıdır. Wtf buna uyuyor mu?

Sanırım bunun adil bir hikaye olduğunu düşünmemiz gerekiyor ama orada da alakalı bazı şeyler var.

Onun hakkında neredeyse hiç gönderi yok

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Uzaylılarla ilgili MSM’de Obama röportajına ilişkin burada çok fazla video görmeyin ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ali – 36

2. Kırklareli merkezden ben Aylin. Slm siteniz süper ötesi mükemmel, saolun 25-02-2021 17:15:15

3. Merhaba herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Uzaylılarla ilgili MSM’de Obama röportajına ilişkin burada çok fazla video görmeyin ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , gaye – 159

5. Bu konu : ” Uzaylılarla ilgili MSM’de Obama röportajına ilişkin burada çok fazla video görmeyin ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 325

6. selamun aleyküm sayfanız inanki çok iyi, şukuladım

7. Bu konu : ” Uzaylılarla ilgili MSM’de Obama röportajına ilişkin burada çok fazla video görmeyin ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle hoşuma gitti, sağolun , ali – 422

8. Bu konu : ” Uzaylılarla ilgili MSM’de Obama röportajına ilişkin burada çok fazla video görmeyin ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, saolun , doruk – 97

9. Bu konu : ” Uzaylılarla ilgili MSM’de Obama röportajına ilişkin burada çok fazla video görmeyin ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok güzel, şukuladım , mehmet – 310

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link