Bilim ve tıpta yaygın olan, ancak aynı zamanda antik çağlarda / sembolojide (Mısır, vb.) Her iki taraftaki iç içe yılanlarla bir temsili varmış gibi görünen çift sarmal hakkında herhangi bir fikri, gerçeği, istediğiniz her neyse, Bir personel? Hangileri modern sembolojide, baphomet tasvirlerinde, hatta Vatikan’da hala yaygındır? Birkaç teorim var, ancak yazılı olarak sağlamlaştırmadan önce fazladan kaynak veya spekülasyon elde etmek istiyorum.

Seninle tartışacak bir adam değilim, özellikle de kelimenin tam anlamıyla sadece eski ailelerden gelen bir avuç soyundan gelenlerin gerçeği bile bilebileceği şeyler hakkında. Ve daha uygun veya açıklama gibi görünen şeyler hakkında fikrimi günceller / değiştiririm. Sadece “Hayır! Yanılıyorsun çünkü blahblahblah!” Gibi olmayacağımı açıklığa kavuşturmak istedim.

Sadece bana ne varsa ver! Ve mutlu tatiller!

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 306

2. Çanakkale dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . Selamlar web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 345

3. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 353

4. Edirne dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, şukuladım , emin – 161

5. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 154

6. Kocaeli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 15-12-2020 22:39:11

7. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler , hatice – 295

8. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Mersin dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , emin – 196

10. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . selamun aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 272

11. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki çok iyi, tebrikler , doruk – 85

12. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 194

13. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Ankara dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 311

16. Kilis dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 312

17. Bartın merkezden ben emin. Slm siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun 12-01-2021 15:46:57

18. Ankara dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 27

19. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. selamun aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

22. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, şukuladım

23. İstanbul dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 474

24. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 78

25. Kars dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . Merhaba herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 177

26. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. Merhaba web siten valla çok güzel, teraziye tıkladım , – 404

27. Mrb web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

28. İzmir merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım 20-03-2021 02:06:26

29. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 325

30. Muş merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun 03-04-2021 22:10:24

31. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 43

32. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 65

33. Bu konu : ” Üzerine tam bir gönderi yapmadan önce birkaç farklı bakış açısı edinmek istiyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 161

34. Giresun merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 07-05-2021 02:12:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link