Kategoriler
Genel

Üzgünüm ama hala dünya çapında bir pandemide olduğumuza inanıyorsanız, bir salaksınız.

Öncelikle COVID-19’un gerçek bir virüs olduğunu söylemek istiyorum. Belli bir şekilde kasten ya da kasıtsız olarak halka açıldığı, wuhan’dan başlayıp, aniden dünyanın yarısına ışınlanacağı bir laboratuvarda yaratıldı. Geriye dönüp baktığımızda kimse sokakta ölü cesetlerin bulunduğu Çin’den gelen rahatsız edici videoları hatırlıyor mu ve hazmattaki insanlar minibüslerin arkasındaki hasta aileleri dolduruyor? Herkes bu videoların ne kadar kesinlikle berbat olduğunu unuttu mu? O virüse ne oldu? Herkes bir virüsün bu siyah vebalarını bekliyordu, ama batı toplumuna bir şekilde ulaştığında, elimizde sadece birkaç ünlü ve nba oyuncuları “pozitif test ediyor” (hepsi ekleyebileceğim tamamen iyileşti) ve bakım evlerinde bir grup yaşlı hasta vardı . Üzgünüm ama bu aynı virüs olamaz.

Yani pandemi tam olarak nerede? Ne söyleyeceğini biliyorum. Ana akım medyaya göre 400 bin kişi öldü! Bu BÜYÜK sayılarla kimler tartışabilir? Ölüm sayısının virüsle “ölen” ve virüsten mutlaka “kimden” geçmeyen insanları da saydığı gerçeğini göz ardı ederek (hastaların hastaneye ölümlerini covid olarak listeledikleri takdirde hastanelere daha fazla fon verildiği için), grip ölümleri tahmin edilmektedir. Sadece bu yıl 200.000, yılın ilk yarısında anormal derecede yüksek. HIV ve AIDS ölümleri bu yıl 700.000 oldu. Yardım hastalarıyla da temas halinde olan insanları karantinaya almalı mıyız? Sıtma da 400.000 ölümle karşı karşıya. Ama beni gerçekten rahatsız eden şey, bu yıl sadece 5 milyon insanın açlıktan öldüğü tahminidir …. evet açlık!

Bu ÖNLENEBİLİR! İhtiyacımız olandan daha fazla yiyeceğimiz var ve her gün sonsuz miktarda harcıyoruz. Ohhh ama boş hastanelerimizin vantilatörlere ihtiyacı var! Gözlerinizin önüne yerleştirilmiş yanılsamayı henüz görmüyor musunuz? Senin hakkında bir şey yapmayan insanlar tarafından tekrar tekrar duygusal olarak nasıl manipüle edildiğini görmüyor musun? Dışarıya bakkalınıza gittiğinizde ne görüyorsunuz? Hasta insanlar dolaşıyor mu? Ya da hasta insanlar korkusu içinde dolaşan insanlar … bu korku nereden geldi? Tahmin ettiniz, MAINSTREAM MEDIA.

Varlığından haberdar olmanız için bir “salgın” ın televizyonda yayınlanması gerekmez. Adil grip olmak tanım gereği bir salgın. İçeremez ve yüzlerce farklı suş vardır. Herkes bunu biliyor, ama hayattan ayrı düştü. Kimse gidemez “oh kahretsin grip olabilirim muhtemelen ölebilirim!” Ancak bu bir olasılıktır. Sadece bu da değil, bu noktada grip olduysanız, siz ve çevrenizdeki beyni yıkanmış aptalların muhtemelen covid 19 olduğunu varsayarsınız. Bu, boğazımızı aşağı iten aynı tanrı lanet korkusu manşetlerinin sonucudur, son 6 ay boyunca her gün. Haberlerde kesinlikle başka bir konu yoktu. Bu, başka hiçbir şeyin olmadığı yanılsamasını verir. Halkın dikkatini dağıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şimdi haberler bize tekrar dışarı çıkmanın güvenli olduğunu söyleyene kadar pencerelere çıkalım mı? Yoksa dışarı çıkıp ölene kadar hayatımızı yaşamalıyız …

muhtemelen covid tarafından … ancak trafik kazası veya kalp hastalığı nedeniyle istatistiksel olarak daha muhtemel.

“Üzgünüm ama hala dünya çapında bir pandemide olduğumuza inanıyorsanız, bir salaksınız.” için 43 yanıt

Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 07-06-2020 09:41:23

Isparta merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 09:47:42

Siirt merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 07-06-2020 11:10:32

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım 08-06-2020 00:34:49

Batman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 12:56:19

Şırnak merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım 28-06-2020 22:24:10

Osmaniye merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 07-07-2020 03:55:20

Bursa merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-07-2020 21:05:06

Balıkesir merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 15:32:10

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım 18-07-2020 19:46:03

İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, tebrikler 06-09-2020 13:41:48

Giresun merkezden ben Gürbüz. Slm web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım 22-09-2020 19:46:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir