Kategoriler
Genel

Uzun soluklu teori ve pandemik plan.

Kitleler şu anda Kasım ayında mümkün olduğunca sol oy kullanmak için tetikleniyor.

Neoliberal kapitalistler, şirketlerin mümkün olduğunca yapay iş zekasına otomasyon ve iş yükünü otomatik hale getirmeleri ve aktarmaları için ekonominin önemli ölçüde değişmesi gerektiğini biliyorlar. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için bir plan geliştirdiler.

Hillary kasıtlı olarak tarihin en kötü Başkanlık kampanyasını yürüttü ve Trump Beyaz Saray’da dans ediyor.

Trump, yönetmelikleri derhal yönetmeye başlar ve endüstri yöneticilerini kurumsal kârları artırmaya yardımcı olacak pozisyonlara yerleştirir.

Şirketler ve zenginler daha sonra büyük bir vergi indirimi alırlar ve hisse senetlerini hızlı bir şekilde satın alırlar.

Bu eylemler borsayu benzeri görülmemiş boyutlara taşıyor.

İnsülin gibi 100 yıllık hayat kurtaran ilaçlar için yasal fiyat araştırması, insanlar sinirlenirken hisse senedi fiyatlarının yükselmesini sağlar. Şimdi pandemi planını uygulamak için mükemmel bir zaman.

Korona virüsünün patlak vermesi, Çin ekonomisine maksimum zarar verecek şekilde tasarlanmıştır.

Virüs aynı zamanda büyük pazar satışları için uygun bir günah keçisi olarak kullanılıyor.

ABD’ye yayıldıktan sonra pandemi planının gerçek nedeni ortaya çıkacaktır.

Bahar geldiğinde virüs ABD’nin büyük şehirlerinde ortaya çıkmaya başlayacak

Karantina kelimesi konuşulduktan sonra insanlar panikleyecektir. Yiyecek / su ve temel tıbbi malzeme üzerinde bir çalışma olacaktır. Bu ilaç şirketleri ve tıbbi tedarikçilerin hisse senedi fiyatlarının yükselmesini sağlayacaktır.

Bu süre zarfında FEMA veya CDC ülke çapında güvenliği artırma ihtiyacının ve sıkıyönetim olasılığını anlatacak.

Virüs yayılmaya devam ettikçe okullar kapatılacak, insanlara evde kalmaları söylenecek ve zorunlu olmayan işletmeler kapatılacak.

Amazon’un hisse senedi fiyatları, hizmetleri, yapay zeka tarafından işletilen robotik depolardan neredeyse her şeyi sağlamak için hayati hale geldiğinden üç katına çıkıyor.

Diğer şirketler, fast food’dan bankacılığa kadar her şeyi tam otomatikleştirerek işlerini milyonlarca kişi tarafından kaybedilecek.

Yaz sonunda birden fazla büyük şehir karantinaya alınacak, birlikler denizaşırı ülkelerden geri çağırılacak, böylece yiyecek, malzeme ve güvenlik sağlamaya yardımcı olacaklar.

Birlikler Amerika’yı güvence altına aldıktan sonra, 2020 seçiminin kriz sona erene kadar ertelendiği açıklanacak, ancak Yüksek Mahkeme ülke çapında bir oylama sistemi uygulamaya karar verdi.

İnsanların sokaklarda ayaklanmalarını önlemek için ABD hükümeti tüm sağlık endüstrisinin kamulaştırılmasını ilan edecek. Bu, sektör hissedarların azami kârını sağlamak için en yüksek değere ulaştığında olacaktır.

Virüs yayılmaya devam edecek ve medya daha sert güvenlik önlemleri almaya zorlayacaktır.

Vatanseverlik Yasası II, Amerika’yı Çin’i uysal kılacak Orwellian kabusu haline getirecek ve halk ek güvenlik ve evrensel sağlık hizmetinde sevinecek. Şimdi uzun soluklu teoriye geri dönelim.

Medya, yemin ettiği anda Trump’ın gündemini çeviriyor ve GOP, seçmenleri gafil avladıktan sonra gaflıyor.

Büyük soruşturmalar, Trump’ın seçim zamanı boyunca çok sayıda vergi kanunu çiğnediğini ve pandemiye cevabının kaydedilen en düşük oyları sağlayacağını kanıtlayacak.

Oylama sistemindeki ülke çapındaki postalar nedeniyle Bernie Sanders yazılmıştır ve en soldaki liberal sosyalist demokratlar Washington’u kurumsal yolsuzlukta hüküm sürmeye ve önceki yönetimin her eylemini araştırmaya yemin ederek fırtına ile alırlar.

Yatırımcılar, yaklaşmakta olan yönetmelikler ve soruşturmalardan ortaya çıkan açıklamalar nedeniyle piyasanın daha da fazla değer kaybetmek üzere olduğunu biliyorlar.

Akıllı olanlar hızlı satıyor ve yakında kitlesel panik devreye giriyor.

DOW ayda 10.000’in altına düşer ve ikinci büyük depresyon başlar.

Şirketler mümkün olduğunca hızlı bir şekilde otomasyona geçmeye ve AI yapmaya devam ediyor ve milyonlarca kişi daha fazla iş kaybediyor.

Depresyon devam ediyor ve Fox News sosyalizmin bariz başarısızlıkları hakkında bağırıyor.

Yeni bir parlak cumhuriyetçi, Amerika’yı tekrar harika kılacak vaat ediyor.

Bir kez seçildikten sonra varlıklı ve şirketler tarafından offshore banka hesaplarında gizlenen para, bir şarkı için Amerika’yı satın almak için geri dönecektir.

Yeni Cumhuriyetçi kurtarıcı, son kırk yılını Kanada tundrasının geniş alanlarını neredeyse hiçbir şey için satın almakla geçiren varlıklı arkadaşlarına atar.

Küresel ısınma kasıtlı olarak dondurulmuş olan Tundra.

Kullanılmayan en büyük kara kütleleri Sibirya ve Kanada’da kalıcı olarak dondurulmuştur.

Ekvator ülkelerini yanan bir kafeste kilitli tutarken, yeni altın koşusu ılıman yeni araziyi geliştirmeye devam ediyor.

Rusya ve Çin Sibirya’yı geliştirirken Kanada günlüğe kaydedilir, madencilik yapılarak Yeni Kuzey Amerika’ya dönüştürülür. Bu yeni bir ekonomik soğuk savaş başlıyor.

Bir Çin, Rusya, Hindistan ve Afrika ittifakı tek bir para birimi altında birleştirici milyarlar oluşturacak. İlk duyurudan sonra Ortadoğu ve Avrupa hızla katılıyor.

Yeni Kuzey Amerika, ısı, kıtlık ve hastalık Latin ve Güney Amerika’nın% 50’sini öldürdükten sonra “güneyi kurtarmak” için mücadele edecek.

Kazanmak için çok fazla para geliştirmek için yeni topraklar …

Artık Birleşmiş Milletler bastırılmış tüm tıbbi tedaviler ve ileri askeri sevk teknolojisi, teknolojik hakimiyeti sağlamak için çeşitli mega şirketler tarafından patentlenecektir.

Tüm Amerika kıtası hızla yasal kumar, fuhuş, uyuşturucu ve bir cehennem vergi cenneti ile birinci sınıf bir tıbbi tedavi tesisine dönüşüyor.

(Birleştirmeyi okumayı kolaylaştırmak için her ikisi de biraz değiştirildi.)

Orijinal …

r / komplo / yorum / ct6efo / tinfoil_hat_time /

r / TinfoilHatTime / yorum / fa0e4w / the_pandemic_plan /

“Uzun soluklu teori ve pandemik plan.” için 25 yanıt

Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, saolun 09-04-2020 21:37:23

Amasya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-04-2020 03:00:46

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-04-2020 03:00:48

Amasya merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 14-04-2020 23:42:23

Samsun merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun 15-04-2020 03:40:28

Ankara merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-04-2020 13:10:04

Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:55:56

Tunceli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-05-2020 23:40:04

Ardahan merkezden ben ziya. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-05-2020 09:40:11

Karaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-05-2020 00:10:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir