Uzun zamandır pusuda, ilk kez poster. Bir sorum var! Birkaç tane.

Yaklaşık 12 yıldır komplo bokunun içindeyim ve çoğunun derinliklerine daldım, ama beni her zaman şaşkına çeviren bir şey var. Ünlüler MK Ultra Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu mağdurları / zihin kontrollü köleler mi yoksa iç boyutlu reptiller mi? Ya da her ikisi de … bir şekilde? Ve diyelim ki reptiller, bu şekilde mi doğarlar yoksa daha sonra reptillere mi dönüşürler? Eğer reptiller olarak doğarlarsa, o zaman neden travma temelli programlamaya girmeleri gerekir? Zaten doğuştan şeytani bebek yiyiciler olmaz mıydı?

Düşünceler?

“Uzun zamandır pusuda, ilk kez poster. Bir sorum var! Birkaç tane.” üzerine 12 yorum

1. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, saolun 19-02-2021 01:21:49

2. Edirne merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-02-2021 02:04:53

3. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler 19-02-2021 02:47:18

4. Bu konu : ” Uzun zamandır pusuda, ilk kez poster. Bir sorum var! Birkaç tane. ” çok güzel. Merhaba siten harbiden güzel, sağolun , ziya – 249

5. Bitlis dan kimler var. Uzun zamandır pusuda, ilk kez poster. Bir sorum var! Birkaç tane. . selam arkadaşlar siten inan ki hoşuma gitti, saolun , gaye – 382

6. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 19-02-2021 12:55:52

7. Bu konu : ” Uzun zamandır pusuda, ilk kez poster. Bir sorum var! Birkaç tane. ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım , memo – 419

8. Bu konu : ” Uzun zamandır pusuda, ilk kez poster. Bir sorum var! Birkaç tane. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım , banu – 72

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link