V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın)

Sadece Palm Beach Uluslararası Havaalanı’nın önünden geçiyordu ve birdenbire, pervaneleri tamamen öne doğru eğilmiş, Doğu’yu çeken sağlam siyah bir V-22 Osprey belirdi.

Hayatımda hiç böyle bir şey görmedim ve ilk başta ne olduğunu bile anlamadım. Kenara çektim ve ne olduğunu öğrenmek için interneti aramak zorunda kaldım.

Biraz araştırma, bu uçakların yalnızca kara operasyonlar veya çok yüksek öncelikli görevler için kullanıldığını hemen gösterdi.

Bununla birlikte, wtf? Endişelenmeli miyim …?

Belki doğudaydılar, burada hakkında okuduğum doğu kıyısı açıklarındaki taşıyıcı saldırı grubuna gönderiliyorlardı. Başka bilgisi olan var mı?

Eğitimini söyleyen biri için, tüm eğitim uçuşları raporlanıp kayıt altına alınmadı mı? Çapraz referans alabilir miyiz? Ayrıca, birden fazla uçak olması muhtemeldir, bir eğitim görevi vardı, değil mi? Yalnızdı, alçaktan ve hızlı uçuyordu.

DÜZENLEME: Trump bugün Güney Florida’ya indi, arkadaşım bana şimdi söyledi. Ancak bu, Osprey’in dünyanın en kötü adamlarından bazılarının operatör ünitesiyle rastgele uçtuğunu açıklamıyor.

“V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın)” üzerine 23 yorum

1. Şırnak dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 373

2. Bu konu : ” V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 490

3. Bu konu : ” V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , gaye – 312

4. Bu konu : ” V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, teşekkürler , ali – 345

5. Adıyaman dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Slm siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , – 208

6. Uşak merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 04:58:25

7. Yalova dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 417

8. Bu konu : ” V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ali – 92

9. Bu konu : ” V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 5

10. Bolu dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Merhaba sayfanız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 284

11. Iğdır dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, saolun , emin – 175

12. Muş dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun , memo – 371

13. Bu konu : ” V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) ” çok güzel. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 75

14. Bolu dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 183

15. Bartın dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Merhabalar sayfa gerçekten çok güzel, teşekkürler , ziya – 179

16. Bu konu : ” V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten çok güzel, tebrikler , ahmet – 454

17. Diyarbakır dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 214

18. Erzincan dan kimler var. V-22 Osprey askeri helikopteri Güney FL’de görüldü 12/22/20 hızlı ve alçaktan uçuyor; endişelenmeli miyim? (Güncellemeleri burada yayınlayın) . Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 77

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link