SS: Bu kabul edilemez.

Ücretsiz/bono yasal temsilci bulmaya çalışın. En kötü durumda, bir avukata danışın ve seçeneklerinizin neler olduğunu görün. Belki hiçbir şey ama öte yandan, belki bir avukattan bir mektup işvereninizi korkutur (biraz da olsa).

Linkedin vb. gibi halka açık varlıkları bulun ve açıklamalarınızı orada yapın – gerçekten yapabileceğiniz her yerde.

Bunu yatarak almayın.

Amerikalı kardeşlerinize büyük bir hizmette bulunacaksınız.

Biz çoğunluğuz.

…HedgehogCareless7827 tarafından gönderildi
[comments]

56 Comments

1. Ankara dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 411

2. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-07-2021 17:06:11

3. Aksaray merkezden ben ziya. Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-07-2021 17:07:50

4. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 426

5. Çankırı dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 438

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 322

7. Sivas merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, saolun 23-07-2021 17:15:10

8. Gaziantep merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 23-07-2021 17:17:06

9. Bartın dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 350

10. Burdur dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 156

11. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 261

13. Artvin dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Selamlar paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 111

14. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım , banu – 150

15. Sivas dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, teşekkürler , memo – 88

16. Zonguldak dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 240

17. Düzce dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Mrb bu web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 476

18. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 496

19. Aksaray merkezden ben . Slm siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 17:39:29

20. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

21. İstanbul merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-07-2021 17:44:33

22. Konya dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 196

23. Samsun merkezden ben ziya. Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-07-2021 17:50:51

24. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

25. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, sağolun 23-07-2021 17:56:48

26. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 152

27. Giresun dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Slm sayfan harbiden çok güzel, saolun , banu – 90

28. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, şukuladım

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 426

30. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

31. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım , gaye – 132

32. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selam herkese siten cidden hayran bıraktı, saolun , ziya – 489

33. Çorum dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 465

34. Malatya merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan inanılmaz güzel, tebrikler 01-08-2021 01:01:21

35. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , gaye – 128

36. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-08-2021 19:05:33

37. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, tebrikler

38. Yozgat merkezden ben ali. Selam sayfa harbiden hayran edici, şukuladım 14-08-2021 23:46:07

39. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 122

40. Amasya dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Selam web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 265

41. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden mükemmel, teşekkürler , gaye – 150

42. Ağrı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-08-2021 16:37:01

43. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-08-2021 06:28:02

44. Gümüşhane dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 447

45. Balıkesir dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım , gaye – 448

46. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 394

47. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

48. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 251

49. Muş dan kimler var. Vacksht olmadığın için kovulursan . selam arkadaşlar siten inan ki güzel, teşekkürler , – 240

50. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Selam sayfanız valla iyi, teraziye tıkladım , banu – 83

51. Bu konu : ” Vacksht olmadığın için kovulursan ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , ali – 339

52. Adana merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 19-09-2021 10:00:03

53. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment