Vahiy 6

Kırmızı at 1 / 6’da geziyor. Barış kaldırılacak. “Birbirlerini öldürmeleri gerektiğini”

Korona (taç) ile dolu yaylı ve zararlı dartlarını atan beyaz at, şimdiden dünyayı fethetti.

Üçüncü at kıtlık ve enflasyondur.

Umarım hazırsınızdır.

1 [a]Kuzunun mühürlerden birini açtığını gördükten sonra dört hayvandan birinin gök gürültüsü gibi, Gel ve gör dediğini duydum.

2 Bu nedenle [b]Baktım ve baktım, beyaz bir at (beyaz doktor önlüğü) vardı ve üzerine oturan, bir yayı (pestilden ok atıyor) ve ona bir taç (korona) verildi ve o, fethetmeye gitti. üstesinden gelebileceğini.

3 ve [c]İkinci mührü açtığında, ikinci canavarın Gel ve gör dediğini duydum.

4 Ve kırmızı olan başka bir at çıktı ve orada oturan ona yeryüzünden barış ve birbirlerini öldürmeleri için güç verildi ve ona büyük bir kılıç verildi.

… Spare-Airline tarafından gönderildi
[comments]

“Vahiy 6” üzerine 13 yorum

1. Düzce dan kimler var. Vahiy 6 . Merhabalar web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 15

2. Bu konu : ” Vahiy 6 ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 471

3. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inanki iyi, şukuladım 04-01-2021 16:29:08

4. Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-01-2021 16:29:54

5. Bu konu : ” Vahiy 6 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 298

6. Bu konu : ” Vahiy 6 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 200

7. Tunceli dan kimler var. Vahiy 6 . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , emin – 463

8. Bayburt dan kimler var. Vahiy 6 . Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , – 369

9. Kocaeli dan kimler var. Vahiy 6 . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 289

10. Gaziantep dan kimler var. Vahiy 6 . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , memo – 485

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link