Kategoriler
Genel

Vandalizasyona uğrayan küçük gruplar% 100 astroturfed

ve bir ana org olarak BLM, bir abolistionist heykeli yıkıldığında hiçbir yerde bulunamaz. Bunun konfederasyon heykelleriyle ilgili olduğunu düşündüm. ama bekle – bütün bunlar polis vahşeti ve ırkçılıkla mı ilgili? ama şimdi bir bütün olarak Amerika ile mi ilgili? ha? bayrak yakmak yasa dışı olmamalı, ancak bir grubun bu fikri kendi başına bulduğuna inanmak ve bir george washington heykelini yıkmak zor.

harvard profesörü george washington ve thomas jefferson heykellerinin büyük katkılarından dolayı risk altında olmamaları konusunda büyük bir nüansla konuşuyor https://news.harvard.edu/gazette/story/2020/06/historian-puts-the-push-to-remove-confederate-statues-in-context/

ama hayır, önemli değil. İnsanların hangi grupların heykelleri yıktığını soran mesajlar görüyorum ve hiç kimsenin cevabı yok gibi görünüyor. Herkes bir facebook grubu yapabilir ve insanlar ne derse inanır. “Bu heykeli yıkmak” woohoo insanlar okul / iş yok ve bir fark yaratmak için bir yol arıyor

insanlar … tamam mı? bu tamamen hareketten liderlik eksikliği ve ana hedefin eksikliğidir. polisler için tutuklama? iyi evet. reform polisi? iyi evet. Polis yok mu? bekle. Otonom bölgeler? bir dakika ne?

çok korkutucu bir şey oluyor. Annem ve babam eski bir Sovyet devletinden geliyorlar ve bunun bir bölgede nasıl tepki vermediği konusunda bir ders kitabından nasıl çıktığını anlatıyorlar, çünkü eğer birbirleriyle kavga etmekle meşgul iseler, başka şeylerin olduğunu fark etmeyecekler.

“Vandalizasyona uğrayan küçük gruplar% 100 astroturfed” için 8 yanıt

Siirt merkezden ben ziya. Mrb web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-06-2020 03:27:29

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 26-06-2020 21:13:58

Van merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-06-2020 17:24:29

Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 30-06-2020 18:27:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir