Turuncu Adam> Hillary Clinton

Demek istediğim, bu noktada Washington DC kuruluşu hakkında herhangi bir şey anlayan herkes için bu temel matematik.

İkisi de bok mu? Evet neden olmasın. Başkanlık için koşmak, boktan insanları çeken bir ışık gibidir.

Ama insanların ne kadar boktan olduğunun seviyeleri var. Yine, bu temel matematiktir.

Sözde komplo teorisyeni olan kişilerin, modern tarihin en kurucu adayının kaybı nedeniyle 4 yıllık erime sürecine katılmaları gerçekten üzücü.

Author

61 Comments

1. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Sinop merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 03-09-2020 01:10:50

3. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım 05-09-2020 03:32:23

4. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

5. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

6. Kayseri merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 04:07:49

7. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, teşekkürler

8. Karaman merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 09:42:16

9. Karaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:32

10. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-10-2020 09:49:06

11. Çanakkale dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 182

12. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , ahmet – 460

13. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 08:42:35

14. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz harbiden mükemmel, sağolun 21-10-2020 17:10:58

15. Isparta dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 332

16. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 104

17. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 123

18. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 345

19. Selamın aleyküm siteniz valla hayran edici, tebrikler

20. Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Hakkari dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 474

22. Sinop dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 347

23. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

24. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım

25. Van dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Slm sayfa ciddiyim çok güzel, teşekkürler , – 285

26. Bilecik dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, saolun , Aylin – 80

27. Konya dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, saolun , ali – 405

28. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 453

29. Selam herkese siteniz vallaha güzel, face de paylaştım

30. Bayburt dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 138

31. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 65

33. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 15-01-2021 01:34:59

34. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 19-01-2021 07:19:45

35. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 69

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 346

37. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 205

38. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

39. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, face de paylaştım

40. Artvin merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 13:17:54

41. Konya dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Selamlar sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 163

42. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, sağolun , banu – 46

44. selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

45. Edirne dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Slm siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 332

46. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 216

47. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 306

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki mükemmel, saolun , Gürbüz – 414

49. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, sağolun

50. Sinop merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın vallaha güzel, face de paylaştım 30-03-2021 19:48:19

51. Tokat dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 450

52. Batman merkezden ben doruk. Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 07:30:05

53. Ardahan merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-04-2021 02:27:21

54. Kayseri merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-05-2021 03:44:24

55. Erzurum merkezden ben Hasan. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 10:41:36

56. Niğde dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , ziya – 343

57. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler , Hasan – 145

58. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Hasan – 413

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link