Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici.

Turuncu Adam> Hillary Clinton

Demek istediğim, bu noktada Washington DC kuruluşu hakkında herhangi bir şey anlayan herkes için bu temel matematik.

İkisi de bok mu? Evet neden olmasın. Başkanlık için koşmak, boktan insanları çeken bir ışık gibidir.

Ama insanların ne kadar boktan olduğunun seviyeleri var. Yine, bu temel matematiktir.

Sözde komplo teorisyeni olan kişilerin, modern tarihin en kurucu adayının kaybı nedeniyle 4 yıllık erime sürecine katılmaları gerçekten üzücü.

“Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici.” üzerine 12 yorum

1. Sinop merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 03-09-2020 01:10:50

2. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım 05-09-2020 03:32:23

3. Kayseri merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 04:07:49

4. Karaman merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 09:42:16

5. Karaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:32

6. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-10-2020 09:49:06

7. Çanakkale dan kimler var. Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. . Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 182

8. Bu konu : ” Vanilla reddit’teki normların, Hillary Clinton’ın kaybı nedeniyle 4 yıl boyunca ağlamaya ve saldırmaya kandırıldığını anlayabiliyorum. Ancak sözde komplo teorisyeni olan insanlardan aynı saçmalığı duymak şok edici. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , ahmet – 460

Yorum yapın