Vape korkusu / COVID

2019 ortasındaki vape korkusunu hatırlayan başka kimse var mı? İnsanlar (çoğunlukla gençler) sahte THC kartuşları kullanmaktan ölüyorlardı. Neredeyse COVID kadar hızlı düşüyorlardı, sonra durdular ve Wuhan gün ışığına çıktığında tüm medyadan tamamen kayboldular, ancak her ikisinin de akciğerleri hastaneye kaldırılmaları gereken noktaya kadar etkilemeleri gerekiyordu. Daha genç insanlarla veya önceden durumu olmayanlarla “teyit edilmiş koronavirüs ölümlerinin” sayısında bir faktör olabilir, ancak çok daha fazla yaşlı insanın THC kartuşlarını kullanmaya başladığını gördüm.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%932020_vaping_lung_illness_outbreak

“Vape korkusu / COVID” üzerine 64 yorum

1. İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-08-2020 03:24:39

2. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-08-2020 19:23:45

3. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 21:35:42

4. Çorum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:26

5. Balıkesir merkezden ben banu. Selam bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-10-2020 07:33:54

6. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 192

7. Samsun dan kimler var. Vape korkusu / COVID . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 480

8. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , emin – 334

9. Kırklareli merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun 21-11-2020 11:12:17

10. Artvin dan kimler var. Vape korkusu / COVID . Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 262

11. Denizli dan kimler var. Vape korkusu / COVID . Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 217

12. Erzincan merkezden ben ziya. Selam paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım 06-12-2020 12:31:53

13. Kırıkkale merkezden ben . Selam herkese sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:14:16

14. Muş dan kimler var. Vape korkusu / COVID . Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 223

15. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 457

16. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 450

17. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 14

18. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 478

19. Aydın merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 03-01-2021 22:23:27

20. Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 09-01-2021 21:54:19

21. Bitlis dan kimler var. Vape korkusu / COVID . Merhabalar web siteniz inanki iyi, sağolun , hatice – 421

22. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 13-01-2021 06:00:30

23. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 122

24. Amasya dan kimler var. Vape korkusu / COVID . Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 426

25. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 106

26. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Slm sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 373

27. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 468

28. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , doruk – 466

29. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 377

30. Bu konu : ” Vape korkusu / COVID ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten çok iyi, tebrikler , doruk – 105

31. Ağrı dan kimler var. Vape korkusu / COVID . Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, sağolun , Aylin – 99

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link