vape yasaklarının insanları sigaraya geri döndürmek için olduğuna inanıyorum. Sigara karşıtı reklamlar tamamen ortadan kalktı ve bence bu, elektronik sigara karşıtı kampanyanın gerçek amacı. Vapingin yasak olduğu yerlerde sigara satışları arttı. Yetişkinler, çocuklara yönelik renk ve tatlarla reklam yaptıkları yalanı nedeniyle vape ürünleri satın alamazlar, aslında bunlar modern bin yıllık yetişkinin (kendim dahil) çocukça talepleri olduğunda, vaping’in kendi olumsuzlukları olsa da, harika bir alternatif olduğunu düşünüyorum. sigaradan katran ve duman.

‘İkinci el vape’ saçmalığını duymasaydım, vape yasaklarını daha ciddiye alırdım.

22 Comments

1. Yozgat merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 11-08-2021 19:46:39

2. Bu konu : ” Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 230

3. Bu konu : ” Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 423

4. Batman merkezden ben doruk. Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun 11-08-2021 22:18:47

5. Bu konu : ” Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 113

6. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 11-08-2021 22:48:11

7. Bu konu : ” Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine ” çok güzel. Selam sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 108

8. Ankara merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-08-2021 12:16:02

9. Bu konu : ” Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 90

10. Aydın merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-08-2021 17:19:52

11. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 99

12. Adıyaman dan kimler var. Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine . Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 144

13. Antalya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, teşekkürler 26-08-2021 21:03:24

14. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:22:07

15. Mersin merkezden ben . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 04-09-2021 06:30:39

16. Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 127

18. Rize dan kimler var. Vaping yasakları, sigara satışlarını teşvik etmek ve sigara karşıtı kampanyaları sona erdirmek içindir (bunların yerine . Selamın aleyküm paylaşım inan ki güzel, tebrikler , emin – 277

19. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım 24-09-2021 17:55:41

Write A Comment