Bağlam açısından, çok amatör bir sihirbazım. Sihir numaralarının nasıl yapıldığını öğrenmeyi seviyorum. Komplo hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sihirli numaralar hakkında bilgi edinin. aynı hilelerin halk üzerinde yapıldığını görüyorsunuz.

tüm teatrics!

ölümcül bir hastalık hakkında isteri yaratır.

Hastalığın, zaten var olan bir hastalıkla karıştırılabilecek kadar ölümcül olduğundan veya birkaç bölgeye gerçek bir hastalık bulaştırabileceğinden emin olun.

Ellerinde varmış gibi davranan ama içinden geçen bazı titreme var.

tehlikeyi doğrulamak için insanları maskeler. saf teatrikler.

insanların odaklanması için kötü karakterler var, örneğin fatura kapıları vb.

halktan korkutmak.

Adım 2

onlara bir çare sat !!

şu ultra soğuk dondurucuya bak https://www.youtube.com/watch?v=lJpHqJpUCqY

Bu fikri satmak için saf teatrikler, sadece tuzlu su değil.

Yaptığınız bazı aşıların ters reaksiyonlara neden olduğundan emin olun. (çok düşük maliyetlidir ve markalara sadece tuzlu olmadığına inanmaları için ekstra sebep verir)

bingo, tüm gezegeni dünya çapındaki otoriter bir hükümete 1 adım daha yaklaştırdınız.

nasıl büyük miktarda aşı üretebileceklerini düşünün … büyük göller değerindeki sıvı miktarını nasıl kontrol edebilirler.

dürüst olmak gerekirse, sihir numaralarına bakın! ve tüm komploların fark edilmesi kolaylaşır.

örneğin bir sihirbaza (amatör bile olsa) bir seçimi nasıl hile yapacağını veya 911’i nasıl yapacağını sorun.

bu açıdan oldukça kolay.

TLDR, nüfusu kontrol etmek için basit sahne hileleri kullanırlar.

Author

25 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 402

2. Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım

3. Yozgat dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 215

4. Kastamonu dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 500

5. Mardin dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, şukuladım , hatice – 354

6. Kırşehir dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 8

7. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-05-2021 02:55:37

8. Bu konu : ” Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? ” çok güzel. Selam web siteniz valla hayran edici, teşekkürler , mehmet – 178

9. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-05-2021 06:55:19

10. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 376

11. Hakkari dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 184

12. Merhaba siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Kocaeli dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 57

14. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 59

16. Bu konu : ” Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , mehmet – 51

17. Zonguldak dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 225

18. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

19. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 268

21. Bitlis dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Slm web siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 132

22. Bu konu : ” Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 332

23. Sivas merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 10:00:10

24. Rize dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Selam herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 371

25. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Var olmayan bir hastalığı nasıl tedavi edebilirim? . Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 340

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link