Kategoriler
Genel

Vardık. 2 + 2 = 5.

Mevcut propagandanın temel amacı, kitleleri herhangi bir tek yanlış gerçeğe inanmaya kandırmak değildir. Temel amaç, mantık ve muhakeme temeli ve beklentisinin yavaşça ortadan kaldırıldığı ve yerini dış bilgilere güvenerek bir karışıklık ortamı yaratmaktır.

2 + 2 = 5. Artık bu denklemi tüm hayatım boyunca yanlış olarak algıladığımı biliyorum ve şimdi ne kadar yanlış olduğumun daha fazla farkında oluyorum. Gördüğüm çok sayıda kanıtla artık tartışamam ve fikir birliği gerçeğine boyun eğmeliyim. Diğerleri kitlelerde daha açık, dürüst, adil ve özgür bir dünyaya doğru ilerlerken, eski bir gerçeğe tutunurken bencil ve bencil olamam. Bu şekilde olmalı. Aksini düşünmek yanlıştır.

“Vardık. 2 + 2 = 5.” için 13 yanıt

Diyarbakır merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım 03-07-2020 10:53:37

Karabük merkezden ben Emine. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-07-2020 10:55:47

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:35:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir