Varlığımız. Olabilir.

Bu benim bilgilerimin oldukça geniş bir algısı, ancak başka bir varlığın bize dinler ve belirli bilişler gibi şeylere erişmemiz için bize eski bilgileri verdiğini ve bununla nereye gideceğimizi ve ne kadar gidebileceğimizi görmemizi sağladığını hissediyorum. Galaksi ve evren ile yılların temsili için asla ne olduğunu hissetmediğini hissediyorum. Herhangi bir bağlantım yok, ancak bu gördüğüm şeyden, nasıl hissettiğime dair sonucumun bir parçası. Yorumlar çok takdir edilecektir.

… slyons97 tarafından gönderildi
[comments]

“Varlığımız. Olabilir.” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Varlığımız. Olabilir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 292

2. Samsun dan kimler var. Varlığımız. Olabilir. . selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 49

3. Muş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-12-2020 07:43:59

4. Zonguldak dan kimler var. Varlığımız. Olabilir. . Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 372

5. Bu konu : ” Varlığımız. Olabilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 281

6. Siirt dan kimler var. Varlığımız. Olabilir. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 264

7. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-01-2021 04:53:37

8. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 11-01-2021 19:28:00

9. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 13-01-2021 22:40:54

10. Bu konu : ” Varlığımız. Olabilir. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 429

11. Sakarya dan kimler var. Varlığımız. Olabilir. . Merhabalar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 442

12. Bu konu : ” Varlığımız. Olabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 244

13. Uşak dan kimler var. Varlığımız. Olabilir. . selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 184

14. Gaziantep merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler 25-02-2021 12:51:54

15. Iğdır dan kimler var. Varlığımız. Olabilir. . Selam web siten gerçekten iyi, tebrikler , gaye – 194

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link