•Alfa: 8hz – 12hz frekans aralığında, fiziksel ve zihinsel rahatlama halindeyken (uyanık, ancak fazla bilgi işlemeyen) Alfa beyin dalgaları yayılır. Bu, bizi maske takmaya ve sosyal mesafeye zorladıklarında saldırıya uğradı. . MSM ve sürekli kaygı, depresyon tarafından körüklenen bir panik hali. Maske takarken sürekli boğulma ve endişenin etkilerini kesinlikle hissedebiliyorum. Bu ilk saldırıydı.

•Beta: Bu, alfa bastırıldığında beyin dalgalarının durumudur. Tedirgin olduğumuzda, gergin olduğumuzda ve korktuğumuzda. Dövüş ya da uçuş başlar, şiddet artar. “Maske çılgınlığı” dediğim şey, Beta beyin dalgaları bizim için faydalıdır, ancak uzun dönemlerde sağlıksız hale gelir.

• Teta: Bu ilgi görmedi ve DSÖ tarafından ‘ilgili’ değil. Hipnoz veya derin meditasyon sırasında bu beyin dalgalarına erişebilirsiniz. Azaltılmış bilinç ve fiziksel iyileşme. Uyku başlangıcı için önemlidir. Kilitleme sırasında cihazlardan, televizyondan ve cep telefonlarından gelen mavi ışık saldırısına uğradı.

• Delta: Derin uyku beyin dalgaları. Bu, beyninizin dinlendiği zamandır. Çocuklarda tüm beyin dalgalarının önemli ve en yaygın olanı. Delta varyantı beyne saldırır, bunu son zamanlarda çocukları aşılama baskısı ile gördük.

Gama beyin dalgaları: Aşırı uyanıklık için en önemlisi. Bu, fikirleriniz, öğrenmeniz, hafıza işlemeniz olduğu zamandır.
Merhamet frekansı olarak adlandırılan; Bu, zeki insanlarda ve çocuklarda yaygındır. Gama varyantı çılgınca miktarda spike protein üretiyor. Ayrıca beyne saldırmak ve onu çürütmek. Azaltılmış Zeka. Bunu aşılardan gördük. Bunun bir habercisi, okulların kapanmasıydı ve sıkıcı yakınlaştırma dersleriyle oturmak aklınızı sıkıyordu. Ayrıca gelecek nesli yetiştirdiğimiz üniversiteler de etkilendi.

Lambda ve epsilon: En az anlaşılan beyin dalgaları. EEG cihazları bunları ölçemez. Transhümanizm? Yoksa yapay zeka mı? Son oyun?

44 Comments

1. Artvin dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 78

2. Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 09-07-2021 12:50:24

3. Gaziantep merkezden ben . Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım 09-07-2021 12:54:43

4. Erzincan merkezden ben ahmet. Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 12:57:03

5. Düzce dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 306

6. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 465

7. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 22

8. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 64

9. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 13:12:50

11. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-07-2021 13:13:43

12. Samsun merkezden ben emin. Merhaba siteniz süper ötesi güzel, tebrikler 09-07-2021 13:28:37

13. Tekirdağ dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 431

14. Hakkari dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 290

15. Kilis dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . selamun aleyküm siten valla hayran edici, tebrikler , memo – 27

16. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 154

17. Rize merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-07-2021 15:16:37

18. Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. Mrb sayfa valla hayran edici, saolun , ali – 91

20. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , – 150

21. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 244

22. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-07-2021 15:09:40

23. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, saolun 24-07-2021 09:02:29

24. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 322

25. selam arkadaşlar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , ahmet – 361

27. Van merkezden ben emin. Mrb web sitesi harbiden hayran edici, saolun 03-08-2021 05:49:46

28. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-08-2021 17:37:32

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. Selamlar siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 81

30. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 50

31. Selam paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım

32. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler 06-08-2021 15:22:26

33. Selam paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım

34. Nevşehir merkezden ben emin. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 26-08-2021 21:03:27

35. Sakarya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun 31-08-2021 19:30:16

36. Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler 01-09-2021 21:18:56

37. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selam herkese siten vallaha billaha hayran edici, sağolun 05-09-2021 03:22:18

38. Afyon dan kimler var. Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , emin – 425

39. Tokat merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-09-2021 03:03:13

40. Bu konu : ” Varyantlar, bilincimize saldırmak için kodlardır. Beyin dalgaları. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 13

Write A Comment