Değişken sayıları ve gematriayı inceleyen var mı? Bazılarını kontrol ettim https://www.gematrix.org/ ve en iyi sonuçlardan bazıları ilginç görünüyordu:

• b.1.1.7 (117) – Rachel, İngiltere, Pamela

• b. 1.617 (1617) – Anakin Skywalker, Lucifers’ın Dünya’daki eşi, Covid Vaccines

• b. 1.351 (1351) – En Gratest Event, X Mark Savior

• b.1.1.318 (11318) – [you have to look up yourself]

Komplo nedir soruyorsun? Belki hiç yoktur. BBC ile ilgili bir brifingi izledim, bir çift çatlak gibi görünen bir şey tarafından iletildi ve bu sayılardan bazılarını defalarca tekrarladılar.

27 Comments

1. Selamlar paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , emin – 115

3. Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok iyi, face de paylaştım , doruk – 37

4. Kastamonu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2021 21:16:38

5. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 17-05-2021 04:40:05

6. Slm siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 395

8. Kırşehir dan kimler var. Varyantlar ve Gematria . Merhaba siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 323

9. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 350

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 321

12. Çanakkale dan kimler var. Varyantlar ve Gematria . Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, saolun , gaye – 308

13. Selam web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Varyantlar ve Gematria . Slm siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 12

15. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

16. Trabzon dan kimler var. Varyantlar ve Gematria . Slm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 399

17. Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım , memo – 3

18. Kırıkkale dan kimler var. Varyantlar ve Gematria . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 1

19. Tokat dan kimler var. Varyantlar ve Gematria . merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 74

20. Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 287

21. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 03-07-2021 20:43:43

22. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 12-07-2021 02:13:06

23. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Varyantlar ve Gematria ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , emin – 450

25. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-07-2021 07:47:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link