Vatana ihanet!

Trump ve hilldawg başkan adayı

Hillary ürktü çünkü wikileaks, seth rich tarafından sızdırılan bir ton e-posta aldı

başlıkları farklı bir haberle kapsamalıdır

bir hikaye uydurmaları için Clinton Vakfı aracılığıyla bazı insanlara ödeme yapın

geçmişte sahte dezenformasyon yarattıkları için intel topluluğu tarafından takip edilen ruskies kullanarak rusya’ya koz bağlayan sahte bir dosya oluşturuyorlar

manşetleri kapatmak için tüm rusya gizli anlaşma hikayesi formları

başarı, normal kitleler seth rich tarafından alınan e-postalarda neler olduğunu pek duymaz

büyük ölçüde medyanın artık özgür basın değil, sadece demokratik partiyi devralan seçkinler için bir propaganda kanadı olması nedeniyle

DAHA FAZLA ÇIKIYOR

CIA’YI BİLİYOR

FBI’YA ANLATMAYA ÇALIŞTILAR

COMEY TANITIM

OBAMA’ya söyledi

OBAMA BİLİYOR

OBAMA, BIDEN. MCCABE, COMEY, PAGE, STRZOK, PİRİNÇ, BRENNAN, VB HERŞEYİN SAHTE OLDUĞUNU VE HILLARY’DEN GELDİ

HALA BUNU KULLANDI

BİLİNEN BİLGİLERİ KULLANMIŞTIRLAR, TÜM BİLİYORLAR CLINTON TARAFINDAN ÜRETİLMİŞTİR

BUNU, SEÇİMİ HILLARY’NİN GÖZDEN GEÇİRMESİ İÇİN YAPTILAR

GERÇEKTEN (GERÇEKTEN) HAZİNE, SEDİSYON, YÜKSEK SUÇLAR

oh ama hepsi bu, değil mi?

YANLIŞ

GERÇEKTEN SONRA bu bilgiyi kullanmaya devam ettiler

bunu seçimi devirmek ve ZORUNLU SEÇİLMİŞ başkanımızı görevden almak için yaptılar.

gerçek lanet bir COUP

HÜKÜMETİMİZ ÜZERİNDE SIKIŞAN BİR DARBE

HER ZAMANIN EN BÜYÜK SİYASİ SKANDALI

MEDYA SESSİZ

SİZİN BİLGİLENDİRİLMEMESİNİ İSTİYORLAR

Bu bilgi meuller tarafından yıllarca süren Rusya soruşturmasını başlatmak için kullanıldı.

KESİNLİKLE HİÇBİR ŞEY BULUNAMADI

Daha sonra asla işe yaramayacağını bildikleri bir suçlama ile ertelemeye çalıştılar

daha sonra daha da geciktirmek için kontrollü medya kanadı aracılığıyla bir virüsü aştılar.

TRUMP HER ŞEYİN SINIFLANDIRILMASINI İSTİYOR

HER ŞEYİ AÇIKLAYIN diyor

AZALTMA YOK

CIA ve FBI şimdi, eğer bu daha ileri götürülürse devlet sırlarını açığa çıkaracaklarını söylüyor

Gizli kalması için TÜM ÜLKEYİ BİZE Şantaj YAPMAK

https://twitter.com/RepLeeZeldin/status/1314240053061840896

Gönderen … AnonDidNothingWrong
[comments]

“Vatana ihanet!” üzerine 40 yorum

1. Osmaniye merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 23:00:25

2. Iğdır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 09-10-2020 05:08:19

3. Karabük dan kimler var. Vatana ihanet! . Merhabalar web siteniz valla güzel, şukuladım , Gürbüz – 338

4. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 206

5. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 394

6. Şanlıurfa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 09:06:14

7. Çorum dan kimler var. Vatana ihanet! . Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 449

8. Mersin dan kimler var. Vatana ihanet! . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , emin – 441

9. Hakkari dan kimler var. Vatana ihanet! . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 21

10. Bartın merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 10-12-2020 16:08:56

11. Batman merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:42:34

12. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 292

13. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 150

14. Artvin dan kimler var. Vatana ihanet! . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , emin – 218

15. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun , banu – 19

16. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Slm sayfan inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 182

17. Çankırı dan kimler var. Vatana ihanet! . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 123

18. Osmaniye dan kimler var. Vatana ihanet! . Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 238

19. Karabük dan kimler var. Vatana ihanet! . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 279

20. Mersin merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 29-01-2021 22:56:08

21. Ordu merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 01-02-2021 22:32:43

22. Şanlıurfa dan kimler var. Vatana ihanet! . Selam herkese sayfanız valla hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 300

23. Şırnak dan kimler var. Vatana ihanet! . Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 258

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link