Vatana ihanet!

Trump ve hilldawg başkan adayı

Hillary ürktü çünkü wikileaks, seth rich tarafından sızdırılan bir ton e-posta aldı

başlıkları farklı bir haberle kapsamalıdır

bir hikaye uydurmaları için Clinton Vakfı aracılığıyla bazı insanlara ödeme yapın

geçmişte sahte dezenformasyon yarattıkları için intel topluluğu tarafından takip edilen ruskies kullanarak rusya’ya koz bağlayan sahte bir dosya oluşturuyorlar

manşetleri kapatmak için tüm rusya gizli anlaşma hikayesi formları

başarı, normal kitleler seth rich tarafından alınan e-postalarda neler olduğunu pek duymaz

büyük ölçüde medyanın artık özgür basın değil, sadece demokratik partiyi devralan seçkinler için bir propaganda kanadı olması nedeniyle

DAHA FAZLA ÇIKIYOR

CIA’YI BİLİYOR

FBI’YA ANLATMAYA ÇALIŞTILAR

COMEY TANITIM

OBAMA’ya söyledi

OBAMA BİLİYOR

OBAMA, BIDEN. MCCABE, COMEY, PAGE, STRZOK, PİRİNÇ, BRENNAN, VB HERŞEYİN SAHTE OLDUĞUNU VE HILLARY’DEN GELDİ

HALA BUNU KULLANDI

BİLİNEN BİLGİLERİ KULLANMIŞTIRLAR, TÜM BİLİYORLAR CLINTON TARAFINDAN ÜRETİLMİŞTİR

BUNU, SEÇİMİ HILLARY’NİN GÖZDEN GEÇİRMESİ İÇİN YAPTILAR

GERÇEKTEN (GERÇEKTEN) HAZİNE, SEDİSYON, YÜKSEK SUÇLAR

oh ama hepsi bu, değil mi?

YANLIŞ

GERÇEKTEN SONRA bu bilgiyi kullanmaya devam ettiler

bunu seçimi devirmek ve ZORUNLU SEÇİLMİŞ başkanımızı görevden almak için yaptılar.

gerçek lanet bir COUP

HÜKÜMETİMİZ ÜZERİNDE SIKIŞAN BİR DARBE

HER ZAMANIN EN BÜYÜK SİYASİ SKANDALI

MEDYA SESSİZ

SİZİN BİLGİLENDİRİLMEMESİNİ İSTİYORLAR

Bu bilgi meuller tarafından yıllarca süren Rusya soruşturmasını başlatmak için kullanıldı.

KESİNLİKLE HİÇBİR ŞEY BULUNAMADI

Daha sonra asla işe yaramayacağını bildikleri bir suçlama ile ertelemeye çalıştılar

daha sonra daha da geciktirmek için kontrollü medya kanadı aracılığıyla bir virüsü aştılar.

TRUMP HER ŞEYİN SINIFLANDIRILMASINI İSTİYOR

HER ŞEYİ AÇIKLAYIN diyor

AZALTMA YOK

CIA ve FBI şimdi, eğer bu daha ileri götürülürse devlet sırlarını açığa çıkaracaklarını söylüyor

Gizli kalması için TÜM ÜLKEYİ BİZE Şantaj YAPMAK

https://twitter.com/RepLeeZeldin/status/1314240053061840896

Gönderen … AnonDidNothingWrong
[comments]

“Vatana ihanet!” üzerine 9 yorum

1. Osmaniye merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 23:00:25

2. Iğdır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 09-10-2020 05:08:19

3. Karabük dan kimler var. Vatana ihanet! . Merhabalar web siteniz valla güzel, şukuladım , Gürbüz – 338

4. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 206

5. Bu konu : ” Vatana ihanet! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 394

Yorum yapın