Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak.

Sürpriz bir sürpriz, bu sinir bozucu “yerli teröristleri” hedef almak için herhangi bir iç sivil kargaşanın işareti üzerine kanatlarda tozdan arındırılmaya hazır yasalar var.

Şimdi, başkentin fırtınası sayesinde, kuruluş, 2.0 vatansever yasası ile ilerlemek için ihtiyaç duydukları mazerete sahip.

Medyanın başkentteki Viking Q adamına tutunmasıyla çizgiler çiziliyor, siyasi yönetici sınıf şimdi yeni boogie adamın yüzüne sahip.

Medya ve hükümet 9.11’deki resmi anlatıyı veya Epstein hikayesini Q ve radikalleşmiş iç terörle ilişkilendirmek için fazla mesai yapıyor. Bu, komplo veya benzeri herhangi bir alt gruptan zevk almanın ve katılımınızın anlamı, sizi devletin düşmanı olarak gösteren bir faaliyet türü olabilir.

Bu yüzden, yerli terörist terimini Amerikalı dostlarınız üzerinde kullanırken dikkatli olun diyorum, çünkü aynı bastırma aracının çevre aktivistlerine veya sivil özgürlük aktivistlerine karşı gerçekten devletin susturmak istediği herhangi birine karşı kullanılması çok uzun sürmeyecek.

Hayatınızı kontrol etmek ve yönetmek isteyen yırtıcı sınıftan daha çok etkileşimde bulunduğunuz herkesle daha fazla ortak yönünüz olduğu için, diğer erkeğinizi kınama dürtüsüne direnin.

Avcı sınıfına karşı daha güçlü topluluklar oluşturmak için bir araya geldiğimiz r / unite99percent’te bize katılın.

https://www.lewrockwell.com/2021/01/no_author/prepare-for-the-new-domestic-terrorism-bill/

“Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak.” üzerine 20 yorum

1. Adana dan kimler var. Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , – 399

2. Bu konu : ” Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 344

3. Bu konu : ” Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 172

4. Kilis dan kimler var. Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. . Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 113

5. Kastamonu dan kimler var. Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 269

6. Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 17-01-2021 22:52:04

7. Antalya dan kimler var. Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. . Mrb web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 233

8. Çanakkale dan kimler var. Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, tebrikler , – 86

9. Ardahan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 16:37:40

10. Artvin dan kimler var. Vatanseverlik Yasası 2.0, hepinizi devletin gözünde yerli terörist yapacak. . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sağolun , banu – 96

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link