Vatanseverlik Yasası nasıl hala bir şey?

Ben “vatanseverlik yasasını geri” googled ve tüm ön sayfa sonuçları sıfırlama / yenileme hakkındaydı. Sürpriz sürpriz.

Ama duckduckgo, saplama, aslında bana bir sürü ilgili makale verdi. Son zamanlarda yazılmış birçok makale, ancak en son yürürlükten kaldırmaya yönelik fiili girişim 2015’te yazılmış bir yasa tasarısı oldu.

https://www.freedomworks.org/content/house-introduces-bill-repeal-patriot-act

Bunun hala ortalıkta olmasına şaşırdım / şaşırmadım. Yürürlükten kaldırmalıyız, ama daha da ileri gidelim.

Bir vatandaşın e-postasının, telefon kayıtlarının DEVAM EDEN BİR ŞEKİLDE devlet deposundan silinmesine izin veren bir yasa olmalıdır. Uygulanmasını sağlamanın bir yolu olmadığı için kötü bir yasa olabilir.

Teğetsel olarak, tüketicinin tüm sosyal medyada veri izlemeyi GERİ DÖNÜŞTÜRMEYE ÇIKMASI’na izin veren bir yasa olmalıdır.

Benimle taban hareketi başlatmak isteyen var mı? Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum, üniversitede poli-sci’yi aldığımdan beri onlarca yıl oldu. 🙂

Belki cini tekrar şişeye koyamayız. Ama hey, Aladdin Jaffir’i şişeye koydu değil mi? : P

“Vatanseverlik Yasası nasıl hala bir şey?” üzerine 28 yorum

1. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-08-2020 23:55:45

2. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:51:23

3. Mardin merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-09-2020 23:35:20

4. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 21:22:44

5. Mersin merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-09-2020 09:55:23

6. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-09-2020 09:44:34

7. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:25:59

8. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten valla dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 11:22:45

9. Tunceli dan kimler var. Vatanseverlik Yasası nasıl hala bir şey? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 363

Yorum yapın