Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce …

Kimsenin ne içerdiklerini bile bilmesine izin verilmez ve yerdeki güvenlik seviyeleri kimsenin bilmesine asla izin vermez. Ya vatikan kütüphanelerinde politikacılara ve seçkinlere şantaj yapmak için kullanılan tüm bal lekesi operasyonlarının şantaj kasetleri varsa? Bu şeyleri saklamak için harika bir yer.

“Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce …” üzerine 42 yorum

1. Edirne merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-09-2020 03:50:28

2. Tekirdağ merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler 25-09-2020 12:50:00

3. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:15:29

4. Elazığ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:18:57

5. Nevşehir dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Merhaba web siteniz cidden çok iyi, sağolun , memo – 196

6. Niğde dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, saolun , memo – 310

7. Bu konu : ” Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 483

8. Bartın merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-11-2020 15:38:20

9. Hatay dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Merhaba siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 267

10. Bu konu : ” Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … ” çok güzel. Slm siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , doruk – 199

11. Samsun dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 221

12. Samsun dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 56

13. Malatya dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 438

14. Isparta dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 420

15. Afyon dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Selam sayfan inanki çok iyi, tebrikler , mehmet – 386

16. Batman dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler , emin – 93

17. Denizli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, şukuladım 11-01-2021 20:39:16

18. Bu konu : ” Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 209

19. Kayseri dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Mrb paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ziya – 438

20. Çanakkale merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-01-2021 03:06:10

21. Siirt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 16:25:04

22. Kilis merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, linkedinde paylaştım 02-02-2021 05:57:21

23. Konya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 06-02-2021 04:12:55

24. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler 14-02-2021 08:29:53

25. Bu konu : ” Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 350

26. Bingöl dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 418

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link