Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce …

Kimsenin ne içerdiklerini bile bilmesine izin verilmez ve yerdeki güvenlik seviyeleri kimsenin bilmesine asla izin vermez. Ya vatikan kütüphanelerinde politikacılara ve seçkinlere şantaj yapmak için kullanılan tüm bal lekesi operasyonlarının şantaj kasetleri varsa? Bu şeyleri saklamak için harika bir yer.

“Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce …” üzerine 11 yorum

1. Edirne merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-09-2020 03:50:28

2. Tekirdağ merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler 25-09-2020 12:50:00

3. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:15:29

4. Elazığ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:18:57

5. Nevşehir dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Merhaba web siteniz cidden çok iyi, sağolun , memo – 196

6. Niğde dan kimler var. Vatikan arşivleri / kütüphaneleri hakkında bir düşünce … . Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, saolun , memo – 310

Yorum yapın