Ürün değil. Yöntem bu. Uyuşturucu Satıcılarının kötü bir itibarı var.

Okulunuzdaki (oğlunuz, kızınız, kız kardeşiniz, erkek kardeşinizi ekleyin) herkes okulda Sert Çekirdekli İlaçlar yapmaya başlasa nasıl olur? Ve sonra akran baskısı yoluyla onları sert uyuşturucular kullanmaya zorluyorlar çünkü bunu herkes yapıyor!

Bunu görebiliyor musun! YA DA DEĞİL. Muhtemelen değil.

Author

41 Comments

1. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

2. Şanlıurfa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, saolun 06-08-2021 00:35:46

3. Yalova dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 432

4. Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 460

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 239

6. Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, saolun , Emine – 289

7. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 141

9. Slm paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım

10. Adıyaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun 06-08-2021 07:41:55

11. Afyon dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 198

12. Sakarya dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 485

13. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 06-08-2021 07:48:10

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 267

15. Malatya merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 07:57:19

16. Kars merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 16:55:44

17. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, şukuladım

18. Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Slm web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , hatice – 218

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 138

20. Selamlar web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-08-2021 14:05:28

22. Manisa merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-08-2021 00:21:56

23. Sinop dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . Merhabalar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 30

24. Ardahan dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 336

25. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım 26-08-2021 21:03:33

26. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 393

27. Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, sağolun , gaye – 214

28. Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 252

29. Uşak dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . Merhabalar web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım , ali – 415

30. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , memo – 396

32. Konya merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-09-2021 21:26:16

33. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

34. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

35. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-09-2021 18:36:07

36. Karabük merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, şukuladım 25-09-2021 15:35:52

37. Artvin dan kimler var. Vax karşıtı hareketin bir çeşit planın parçası olduğunu hissediyorum. . Merhaba herkese sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 466

Write A Comment