Gönderi bildirimi: Ünlülerin bize ne kadar güvenli olduğunu anlatan Kollarını Sarın adlı bir “gösteri”. Russel Wilson, Shaq, Barkley, Obama, Bush, Matthew Mcgonaghy ve tabii ki The Great Fauci. Normale dönebilmek için hepimizin aşı olması gerektiğini söylüyor. Her kutuyu işaretliyorum. Charles Barkley, “tüm siyah insanlar kararsız kalsın!” Dedi. Çok komik.

… BALDACH tarafından gönderildi
[comments]

Author

38 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 18-04-2021 23:46:18

3. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 146

4. Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , doruk – 93

6. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 469

7. Çankırı dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Merhabalar sayfanız süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 146

8. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , doruk – 17

9. Antalya merkezden ben ali. Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-04-2021 02:47:11

10. Çankırı dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 365

11. Kütahya dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 324

12. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 224

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 379

14. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 105

15. Gümüşhane merkezden ben banu. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2021 21:59:40

16. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

18. Ağrı merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-05-2021 08:20:19

19. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 10-05-2021 03:42:43

20. Trabzon merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi valla iyi, sağolun 17-05-2021 17:39:37

21. İzmir dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 381

22. Tokat merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-05-2021 01:32:08

23. Muş merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 29-05-2021 15:30:10

24. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım 09-06-2021 16:40:07

25. Kayseri merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 09-06-2021 19:37:12

26. Çankırı dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Selamlar sayfan inan ki güzel, saolun , ziya – 93

27. Aksaray dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 499

28. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, sağolun , Aylin – 476

29. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Bursa merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-07-2021 09:34:54

31. Kastamonu dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 259

32. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler , doruk – 75

34. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 256

35. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Yozgat merkezden ben . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım 25-07-2021 07:41:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link