Gönderi bildirimi: Ünlülerin bize ne kadar güvenli olduğunu anlatan Kollarını Sarın adlı bir “gösteri”. Russel Wilson, Shaq, Barkley, Obama, Bush, Matthew Mcgonaghy ve tabii ki The Great Fauci. Normale dönebilmek için hepimizin aşı olması gerektiğini söylüyor. Her kutuyu işaretliyorum. Charles Barkley, “tüm siyah insanlar kararsız kalsın!” Dedi. Çok komik.

… BALDACH tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 18-04-2021 23:46:18

3. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 146

4. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , doruk – 93

5. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 469

6. Çankırı dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Merhabalar sayfanız süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 146

7. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , doruk – 17

8. Antalya merkezden ben ali. Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-04-2021 02:47:11

9. Çankırı dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 365

10. Kütahya dan kimler var. Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor . Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 324

11. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 224

12. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 379

13. Bu konu : ” Vax Propaganda şu anda NBC’de çalışıyor ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 105

14. Gümüşhane merkezden ben banu. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2021 21:59:40

15. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link