Aşılanmamışlar, tıbbi bir deneyin parçası olmak isteyip istemediğimize karar verme hakkımızı ihlal eden ayrımcı emirlere karşı hedeflerdir. Spor salonlarına, kapalı yemek yemeye ve daha fazlasına yasaklıyız. Ayrıca, bağışıklığı olmayanlar da organ bağışı listelerinden çıkarılıyor. Vaxed olmayan hayatlar önemlidir.

29 Comments

1. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, şukuladım

2. Uşak dan kimler var. Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, face de paylaştım , memo – 464

3. Bu konu : ” Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 12

4. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 20-08-2021 10:13:32

5. Bu konu : ” Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 21

6. Bu konu : ” Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. ” çok güzel. Selamlar siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 198

7. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

8. Gaziantep merkezden ben hatice. Selam sayfa valla iyi, şukuladım 20-08-2021 11:21:46

9. Selam web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , Aylin – 496

11. Niğde merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, sağolun 20-08-2021 16:47:23

12. Selam herkese siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

13. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. Adıyaman dan kimler var. Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. . Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 236

15. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba siteniz yeminle mükemmel, saolun 23-08-2021 20:44:40

16. Diyarbakır dan kimler var. Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. . Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 289

17. Amasya dan kimler var. Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. . Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 113

18. Amasya merkezden ben ali. Slm paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2021 06:24:37

19. Düzce merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 26-08-2021 21:03:37

20. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

21. Burdur merkezden ben . Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-09-2021 02:33:54

22. Bu konu : ” Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 40

23. Muş merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, saolun 03-09-2021 12:27:42

24. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

25. Ankara dan kimler var. Vaxed olmayan hayatlar önemlidir. Aşısızlara karşı ayrımcılığı sonlandırın. . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım , emin – 336

26. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-09-2021 23:14:58

28. Slm web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Yalova merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım 24-09-2021 17:14:17

Write A Comment