İspanyol araştırmacılar, Pfizer iğnesinin tehlikeli bir zehir olan %99,99103 grafen oksit olduğunu ortaya çıkardı.

“Bunun burada olmasının insanları öldürmekten başka bir nedeni yok.” – Dr. Jane Ruby’den Stew Peters’a. Videonun tamamını stewpeters.tv’de izleyin

Pfizer aşısı, 2021 Sonbaharında ve 5+ Ocak 2022’de 12 yaş ve üstü NY çocukları için zorunlu olacaktır (kaynak: NY eyalet düzeyinde seçilmiş bir yetkili).

Videoyu yayınladı r/femacamps orada bir sürü güzellikler hepsini paylaş SİZ DEVRİMSİNİZ çok sevgi dost yıldız tohumları

…IPMANCOMBO tarafından gönderildi
[comments]

Author

50 Comments

1. Düzce dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Slm sayfan vallaha çok güzel, face de paylaştım , emin – 316

2. Van merkezden ben emin. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 08-07-2021 07:21:06

3. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 40

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 185

5. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok iyi, saolun , doruk – 226

6. Tokat dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, tebrikler , ahmet – 226

7. Denizli merkezden ben gaye. Slm siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 07:30:07

8. Erzurum merkezden ben . Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun 08-07-2021 07:32:49

9. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun , ali – 372

11. Eskişehir dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 289

12. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 07:45:19

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Mrb siten harbiden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 137

14. Kütahya dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, sağolun , emin – 205

15. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

16. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun , mehmet – 283

17. Bilecik merkezden ben emin. Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 08-07-2021 07:49:15

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 55

19. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 322

20. Antalya dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Selam siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , – 426

21. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 07:59:27

22. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 297

23. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, tebrikler , Emine – 390

24. selam arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 72

26. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-07-2021 08:09:57

27. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

28. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 33

29. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 283

30. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, sağolun , memo – 327

31. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 346

32. Tekirdağ dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Merhaba sayfa inanki hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 368

33. Trabzon dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 329

34. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 174

35. Şanlıurfa dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 222

36. Adıyaman dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Slm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun , ziya – 488

37. Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler

38. Kars dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Hasan – 493

39. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 07:29:43

40. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler , mehmet – 324

41. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , memo – 400

42. Bilecik dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Mrb sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım , hatice – 306

43. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım

44. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 372

45. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

46. Kars merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım 18-08-2021 20:54:03

47. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Selam herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 276

48. Bu konu : ” Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , – 439

49. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

50. İzmir dan kimler var. Vax’ın içeriğiyle ilgili bomba haberi herkes duydu mu? Yorumlarda açıklama . Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 320

Write A Comment