Bu yüzden kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama lütfen beni dinleyin 😭 reglim bu ay 7 gün gecikti ve etli doku kümeleri ve kan pıhtıları geçtim. Bu benim için hiç normal DEĞİL … Genellikle düzenliyim ve 29 günlük döngüm var. Ayrıca hamile değilim, idrar ve kan testleri yaptırdım …

Adetim ağırdı ve her zamankinden çok farklıydı. Aynı zamanda çok daha acı vericiydi. Natüropatımı görmeye gittim ve ona resimleri gösterdim (eklemeye çalışacağım) ve onun da benim kadar kafası karışmıştı! Natüropatımı sık sık görüyorum ve adet döngümü takip ediyor ve her zaman düzenli olduğumu biliyor.

Bunun uterus duvarı kaplaması (desidual alçı) olabileceğini söyledi, ancak hala neden döktüğüm hakkında hiçbir fikri yok. . .

Şaşırtıcı bir şekilde, aynı şeyi yaşayan diğer kadınlardan birkaç Instagram gönderisi gördüm ve hepsi aşılanmamış, ancak vaxxed insanlara yakın.

Herhangi biri ilişki kurabilir mi? Bu çok yanlış ve kötü. Nüfus azaltma gündemi burada … Korkuyorum.

33 Comments

1. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, sağolun

2. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, şukuladım , emin – 365

3. Adıyaman merkezden ben ali. Slm web siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-04-2021 07:34:32

4. Trabzon merkezden ben ziya. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 11:20:53

5. Karabük merkezden ben ahmet. Slm sayfanız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 01:30:37

6. Samsun dan kimler var. Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). . Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 354

7. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 374

8. Karabük dan kimler var. Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , – 438

9. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). . Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 408

11. Zonguldak merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, şukuladım 03-05-2021 09:51:59

12. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 165

13. Van merkezden ben ahmet. Slm siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler 06-05-2021 22:11:39

14. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , – 292

15. Trabzon dan kimler var. Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). . Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 463

16. Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-05-2021 19:57:43

17. Malatya merkezden ben . Selamlar sayfan vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 17-05-2021 01:08:11

18. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun , emin – 42

19. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 314

22. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. Diyarbakır dan kimler var. Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). . Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 448

24. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Bayburt dan kimler var. Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Aylin – 444

26. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler 24-06-2021 00:26:48

27. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

28. Siirt dan kimler var. Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). . Merhaba siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , – 494

29. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , gaye – 73

30. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 3

31. Bu konu : ” Vaxxed insanlara yakın olduktan sonra düzensiz adet döngüsü (desidual alçı dökülme). ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 165

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link