Yaklaşık 1800 metrekarelik büyük bir açık ofiste çalışıyorum. 6 kişiden 4’ü aşısız ve zamanlarının çoğunu binanın arka kısmındaki ufacık bir hücrede geçiren 2 kişi. Hiç sorun yaşamadım.

Ancak üç gün önce aşı yaptırdıktan sonra doğrudan ofisime gelen bir kişiyle küçük bir odada yaklaşık yarım saat geçirmek zorunda kaldım ve bu sürenin sonunda başım ağrıyor, başım dönüyor/zayıf hissediyordum, yüzümde bir miktar uyuşma, Öğleden sonranın geri kalanının çoğunda, en azından birkaç ya da üç saat boyunca gerçekten çok kötü hissettim. Sonraki günlerde oldukça iyi

Sonra dün, aşıları olan, ancak aylar önce aşılarını alan üç kişiyle birlikte bir aile üyesinin evinde öğle yemeği yedim. Hepsine oldukça yakın birkaç saat geçirdim. 2 saat içinde kesinlikle korkunç hissettim. Yine korkunç bir baş ağrısı, yüzde uyuşma, yorgunluk, halsizlik, baş dönmesi. Bir noktada, muhtemelen ertesi gün işe gidemeyeceğimi düşünüyordum.

Başka herhangi bir vücudun böyle bir deneyimi var mı?

29 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Selam siten yeminle çok güzel, sağolun , memo – 375

3. Kırşehir dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 193

4. Kırıkkale dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, sağolun , Aylin – 170

5. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler , memo – 463

6. Selam herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler

7. Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 492

9. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 292

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 123

11. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 445

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, saolun , elif yılmaz – 73

13. Niğde merkezden ben ali. Merhabalar siteniz valla güzel, saolun 09-08-2021 05:26:44

14. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 137

15. Çanakkale dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 77

16. Bingöl dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . Slm sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 150

17. Bitlis dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 270

18. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, saolun , emin – 223

19. Van merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 24-08-2021 23:22:11

20. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden iyi, face de paylaştım , banu – 130

21. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , – 197

22. Ağrı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 26-08-2021 21:03:46

23. Bu konu : ” Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 340

24. Eskişehir dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 129

25. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun 01-09-2021 21:20:28

26. Rize dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 187

27. Malatya dan kimler var. Vaxxed’e yakın bir yerde boş zaman geçirmenin anekdot deneyimi. . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 114

28. Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

Write A Comment