Covid-19’dan önce bu bir sorun değildi, işletmeler aşı durumu ne olursa olsun tüm insanlara eşit hizmet verecekti. Aşı olmayı reddetmek dini, politik veya tıbbi sebeplerden olabilir. İfade özgürlüğü meselesi olabilir. Bu ülkede komplo teorisyeni olmak tamamen YASALDIR ve bu nedenle ayrımcılığa, aşağılanmaya, tek başına veya ayrımcılığa uğramamak gerekir. Görüş noktaları, arzu edilirse özel tutulmalıdır. Kişi, vücuduna bir şey koymadığı için zımni sonuçlarla karşılaşmamalıdır.

Kişi, herhangi bir nüfuzu reddettiği için utandırılmamalı veya dışlanmamalıdır. Bu tecavüz ve garip.

Bir vatandaş, korunan bir sınıfın parçası olmadıkça ayrımcılık talep edemez.

Translar vücutları hakkında hissettikleri nedeniyle korunan bir sınıf olarak ilan ediliyorsa, aşı olmayanlar da olmalıdır.

Kırsal cumhuriyetçilerin, özgürlükçülerin ve bağımsızların çoğu zaman bu covid anlatıyı benzersiz bir tehdit olarak reddettikleri ve aşı olmayı da istemedikleri istatistiksel olarak doğrudur. Bu, kentsel liberallere kıyasla istatistiksel bir çoğunluktur. Rakamlar gerçektir ve biraz çaba ve organizasyonla kolayca hesaplanabilir.

Vax statüsü/görüşleri ile parti üyeliği arasındaki paralellikler ve ilişkiler yasal yollarla gösterilebilirse, bu siyasi ayrımcılık olarak resmedilebilir.

TLDR: İşletmelerden gelen vax durumu talepleri siyasi ayrımcılık için boşluklara dönüşüyor gibi görünüyor

Bu en iyi şekilde ifade edilmedi ve ben bir avukat değilim, ancak bazılarını (avukatlar) kullanabiliriz.

Düzenleme: TLDR eklendi

35 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

2. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Hatay merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, tebrikler 30-05-2021 05:43:16

4. Burdur dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , Aylin – 284

5. Mersin merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-05-2021 11:16:55

6. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz valla iyi, facebookta paylaştım 30-05-2021 11:17:11

7. Çorum dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 242

8. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, tebrikler 30-05-2021 11:25:32

9. Niğde dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . Mrb sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 474

10. Bu konu : ” Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 148

11. Erzurum dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler , memo – 161

12. Bu konu : ” Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 30

13. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

14. Gaziantep dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . Selamlar sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , mehmet – 310

15. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

16. İzmir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 04-06-2021 15:10:33

17. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Van dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . Slm paylaşımınız harbiden güzel, saolun , Aylin – 108

19. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun

20. Bu konu : ” Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 68

21. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 22-06-2021 20:17:38

22. Gürbüz Reply

Slm paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

23. Adana merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-06-2021 21:51:28

24. Hakkari merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 01-07-2021 02:57:41

25. Batman dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . Selamlar paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 195

26. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, tebrikler

27. Trabzon dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . Merhaba sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 395

28. Ardahan dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 447

29. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , Hasan – 4

31. Kırklareli dan kimler var. Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. . Mrb siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 53

32. Bartın merkezden ben hatice. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 00:31:32

33. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 30-08-2021 02:51:17

34. Bu konu : ” Vaxxer olmayanların korumalı bir sınıf olarak bildirilmesi gerekir. ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun , – 191

35. Bingöl merkezden ben memo. selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, saolun 26-09-2021 17:17:18

Write A Comment