Yani bu benim çılgın komplo tarafım … epstien kendini öldürmedi hala çok alakalı. Bölümde, yataktan sarkan epstien çizgi filmini gösteriyorlar. Bunun küçük bir şey olduğunu biliyorum ama dizlerinin üzerinde değil miydi? Yanlış hatırlıyor olabilirim. Her iki durumda da onu hafifletmişler, komik hale getirmişler ve q ile ilişkili bir şey yapmışlardır ki bu, çoğu kişi tarafından çabucak silinmesi anlamına gelir. Epstien ölmüş olabilir ama Maxwell hala hapiste ve onun suçları hafife almamız veya unutmamız gereken bir şey değil.

Tldr, Epstien’i normalleştirmek ve itibarını sarsmak için bir yol ve ölümü sorgulanıyor.

Author

29 Comments

1. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-03-2021 08:12:28

2. Bu konu : ” Vay be …. güney parQ ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 79

3. Bu konu : ” Vay be …. güney parQ ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 381

4. Bu konu : ” Vay be …. güney parQ ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım , Hasan – 375

5. Sinop merkezden ben memo. Selamlar paylaşım cidden iyi, sağolun 24-03-2021 13:14:06

6. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, saolun 01-04-2021 08:51:33

7. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

8. Erzincan dan kimler var. Vay be …. güney parQ . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun , gaye – 376

9. Edirne dan kimler var. Vay be …. güney parQ . selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 222

10. Ağrı dan kimler var. Vay be …. güney parQ . Slm sayfa inanılmaz güzel, tebrikler , Aylin – 62

11. Karaman dan kimler var. Vay be …. güney parQ . Merhabalar web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 12

12. Düzce merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 05:41:43

13. Bu konu : ” Vay be …. güney parQ ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , hatice – 314

14. Bu konu : ” Vay be …. güney parQ ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten iyi, şukuladım , ahmet – 469

15. Yalova dan kimler var. Vay be …. güney parQ . Selamın aleyküm sayfa vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 110

16. Bu konu : ” Vay be …. güney parQ ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 232

17. Bu konu : ” Vay be …. güney parQ ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 366

18. Muş dan kimler var. Vay be …. güney parQ . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 213

19. Mersin merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-05-2021 20:55:27

20. Karaman dan kimler var. Vay be …. güney parQ . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 145

21. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

22. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 27-06-2021 14:47:36

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Vay be …. güney parQ . Slm sayfa cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 464

24. Kastamonu merkezden ben gaye. Selamlar web siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 12:19:58

25. Hakkari merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 20:48:20

26. Gaziantep dan kimler var. Vay be …. güney parQ . Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 259

27. Giresun merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım 30-07-2021 18:47:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link