Yani CDC geçici ölüm sayılarına göre, açılıştan bir hafta önce 21.000 Covid ölümündeydik …

… önümüzdeki hafta 13.000’e düştü …

… önümüzdeki hafta 10.000’e düştü …

… önümüzdeki hafta 5.000’e düşen …

… geçen hafta 1.300’e düşen, DSÖ’nün Mart 2020’de salgın ilan etmesinden sonraki haftadan bu yana en düşük seviyeye geriledi.

https://www.youtube.com/watch?v=svrxYLvJYto

… DashFerLev tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, tebrikler

2. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Hakkari merkezden ben Hasan. Mrb siten valla mükemmel, teşekkürler 24-02-2021 21:40:12

4. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler

5. Kilis dan kimler var. Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. . Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 416

6. Hatay merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 27-02-2021 12:40:51

7. Şanlıurfa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-02-2021 21:08:58

8. Burdur merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-02-2021 06:10:10

9. Bu konu : ” Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden çok güzel, saolun , hatice – 280

10. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. . Slm web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 320

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 269

13. Bu konu : ” Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 100

14. Burdur dan kimler var. Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. . Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 40

15. Osmaniye dan kimler var. Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, saolun , ahmet – 1

16. Bu konu : ” Vay canına, Biden’ın Covid’i çözmesi sadece bir ay sürdü. Trump tam bir palyaço. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 413

17. Çankırı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 10-04-2021 19:11:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link