Bu makaleye bir çizimle rastladım dağıtım yoğunluğu arasındaki korelasyon. covid aşıları ve siyasi parti . Bu makaleyle ilgili sorunum, bu değerlendirmede nedensellik, çoklu bağlantı ve boyutsallık olmasıdır.

Parmakları belirli bir siyasi partiye yöneltme girişimi, onların siyasi aşırılık korkusuyla oldukça aşırı bir şekilde çelişmektedir.

Onların olmasını istemedikleri şey, İKİ TARAFLI BULLSHIT SİSTEMİMİZ için nefretin artmasıdır.

Trump psikopat olsun ya da olmasın, bunlar GERÇEK İNSANLARIN hayatları, BEYİN YIKANACAKLAR.

ABD siyasetinde son birkaç yılda yaşananlar kesinlikle İĞRENÇ. Sadece zihinsel stres patlayanların hayatlarından yıllarca kurtulmakla kalmadı, aynı zamanda gelecek nesil ya TSSB’yi sonraki nesillere taşıyacak ya da Nazi eğitimi ve “bilim” uğruna kendi yaşamları üzerindeki herhangi bir özerklik duygusunu kaybedecek.

12 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Edirne dan kimler var. Vay canına, bu tablo tablosu çok güzel görünüyor! Çok kötü NY Times, İnternet’in aynı zamanda . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 426

3. Bayburt merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-04-2021 12:00:28

4. Sakarya merkezden ben . Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler 21-04-2021 21:58:20

5. Kars merkezden ben Aylin. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım 21-04-2021 22:38:36

6. Bu konu : ” Vay canına, bu tablo tablosu çok güzel görünüyor! Çok kötü NY Times, İnternet’in aynı zamanda ” çok güzel. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 1

7. İstanbul dan kimler var. Vay canına, bu tablo tablosu çok güzel görünüyor! Çok kötü NY Times, İnternet’in aynı zamanda . Slm web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 15

8. Erzurum dan kimler var. Vay canına, bu tablo tablosu çok güzel görünüyor! Çok kötü NY Times, İnternet’in aynı zamanda . Merhaba bu web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım , ahmet – 351

9. selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Vay canına, bu tablo tablosu çok güzel görünüyor! Çok kötü NY Times, İnternet’in aynı zamanda . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 229

11. Nevşehir dan kimler var. Vay canına, bu tablo tablosu çok güzel görünüyor! Çok kötü NY Times, İnternet’in aynı zamanda . Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 6

12. Selam herkese web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link